Успішно!

BLOG на нічку: 9 секретів орального сексу

Оральный секс – одна з найрозповсюдженіших сексуальних практик. Сьогодні у рубриці «BLOG на нічку» читайте цікаі поради для жінок, які допоможуть зробити оральний секс особливо приємним для обох партнерів.

Оральный секс – одна з найрозповсюдженіших сексуальних практик. Сьогодні у рубриці «BLOG на нічку» читайте цікаві поради для жінок, які допоможуть зробити оральний секс особливо приємним для обох партнерів.

Матеріал опублікований на сайті Cosmopolitan.

Якщо бажаєте побачити і свій блог на сторінках нашого інтернет-видання – надсилайте тексти на електронну пошту: [email protected].

***

Оральний секс, як і будь-які сексуальні практики, – не змагання. Але завжди хочеться зробити його ще приємнішим. Експерти дали кілька порад, які допоможуть зробити оральні ласки незабутніми.

1. Говори

Так, твій рот може бути зайнятий частину часу, але коли він вільний, розповідай партнеру, що та як ти зараз робиш. Це так збуджує!

2. Змінюй пози

Це лише здається, що в оральному сексі вона одна. Насправді можна придумати багато чого!

3. Між справою

Пристрасть може застигнути вас де завгодно: хоч посеред перегляду серіалу, хоч за сніданком. І немає нічого поганого в тому, що ви присвятите їй трохи часу, а не будете заздалегідь планувати оральний секс.

2

4. Візьми іграшки

Багато чоловіків дуже ревно ставляться до цього питання, тож обов'язково запитай, чи він не проти. Підійде, наприклад, анальний вібратор або кульки.

5. Дихай глибше

 Правильне дихання може стимулювати збудження. Спробуй для початку трохи подихати на його інтимні органи й тільки потім — торкатися

6. Пам'ятай про простату

Легка стимуляція пальцем зони між пенісом і мошонкою може доставити йому чимало задоволення.

1

7. Проявляй ентузіазм

Мінет — це не механічне дійство з надутим обличчям. Подивися йому в очі, посміхнися, пристрасно зітхни — ці дрібниці чудово працюють.

8. Не роби глибше, ніж можеш

Глибокий мінет – зовсім не обов'язкова частина програми. Багато чоловіків навіть і пробувати таке не хочуть! Тож охопи губами таку частину його пеніса, яку можеш, а основу візьми пальцями. Ще один цікавий варіант — підніми язик до піднебіння, і нехай член торкнеться нижньої сторони твого язика.

9. Оргазм  не пріоритет

Для багатьох чоловіків оральний секс – частина прелюдії, тому не потрібно намагатися довести його до оргазму, якщо він сам цього не хоче.

1

Коментарі

Василь Богомолець:

А чому не має порно фото?

13 Березня 2020, 12:00

Додати новий коментар