У відомої волинської торгової марки вкрали дизайн та світлини. ФОТО

13 Листопада 2018

Відома волинська торгова марка «Чічка» розмістила в своєму Фейсбуку пост-обурення щодо використання світлин бренду в Фейсбуці.

«Чічка» повідомляє, що світлини з сукнею їхнього дизайну використовують інші псевдо-майстрині, які просто скопіювали роботу бренду.

У дописі йдеться, що кілька продавчинь вишитого одягу в Фейсбуці використовують світили бренду «Чічка», видаючи їх за свій товар. До того ж, на фото – публічна особа, радниця мера Луцька, Мар’яна Сорочук.

Ситуацію прокоментував юрист Олег Огородник. Фахівець зазначив, що в ситуації є очевидне порушення авторських прав.

«У цьому випадку є порушення авторських прав в інтернеті, особа яка розмістила (фактично поцупила) в інтернеті даний твір (рекламне фото продукції належне виключно певній торговій марці) порушила низку законів,зокрема ЗУ "Про авторське право і суміжні права", главу 35 Цивільного Кодексу України за що передбачена досить сувора відповідальність. В залежності від серйозності завданої шкоди володільцю порушенням його авторських прав може настати як кримінальна так і адміністративна відповідальность. Разом із тим власник, чиї авторські права були порушенні, має право звернутися за захистом своїх прав до суду із вимогою стягнення компенсації за завдану йому шкоду таким порушенням. Як правило мінімальний розмір грошової компенсації за порушення авторських прав становить від 50 тис. грн. Однак бувають випадки,коли сума завданої шкоди становить і мільйони гривень.», – пояснює Олег Огородник.

***
Передрук без згоди «Таблоїда Волині» заборонено.

5

Читати ще

Коментарі

Валентин

Не можеш сам щось створити - звернись до людей з проханням - допоможуть , порадять , а коли ти йдеш по життю бездарністю , хитрістю , крадіжками чужого - то за такі дії маєш бути покараним ,публічно висвітленим за дії , щоб надалі бажання не проявлялось !

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter