Один день з життя луцьких «бамбетлів». ФОТО

16 Жовтня 2019

Луцькі лавки, які нещодавно з'явились біля фонтану, який розташований навпроти СНУ імені Лесі Українки, отримали багато схвальних коментарів та лайків у соцмережах.

Про день з життя «квасолинок», або ж «бамбетлів», написала на своїй фейсбук-сторінці Мар'яна Сорочук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ТРАВ'ЯНІ ЛАВКИ»: У ЛУЦЬКУ З'ЯВИЛАСЬ ЧУДНА НОВИНКА. ФОТО, ВІДЕО

«Вчора спостерігала кілька історій з життя нових лавочок, які вже охрестили бамбетлями (у нашої компанії розробників була робоча назва "квасолинки")

День:

– Всі три бамбетлі були окуповані батьками з дітлахами, на кожному було від 2 до 5 дітей. Батьки роззули діток, і ті бавились, з'їжджаючи по вигинах лавочок, як по гірках.

Поруч стояли в очікуванні бажаючі пофотографуватись з міськими новинками.

Коли я йшла ввечері з парку, ми з друзями спостерігали вже іншу картину: двоє третьоклашок щосили скакали по лавках і зістрибували з них (120см), а батьки в той час за кілька метрів від них смалили цигарки. На зауваження, що так лавочки і діточки можуть пошкодитись, мамочка навела беззаперечний аргумент: діло то не моє, лавки – "общєствєнні" і діти хай роблять з ними, що хочуть, аби були чимось зайняті.

А поруч іншого бамбетлю була кумедна картина: на лавці тусувалась компанія молоді, до них підійшла родина й попросила дати пофотографуватись на лавках. Поки одні чекали, а інші фотографувались, підтягнулась ще одна компанія і почала клянчити, щоб їм уступили місце.

І лише парочці на середньому бамбетлі було ні до гарцюючих дітисьок, ні до сусідньої черги, вони розглядали зірки, постійно тицяючи то на одне сузір'я, то на інше.

Отака от справа, малята, таке от контрастне суспільство нашої перехідної держави: одні бережуть, а другі нищать, одні бачать можливість подивитись на зорі чи почитати книжку, а інші озвучують свої незадоволені фантазії, одні пробують, інші фейсбучать», – йдеться у дописі.2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter