У Луцьку «зграя хєроїв» жорстоко побила дідуся. ФОТО

24 Січня 2019

В обласному центрі Волині невідомі вночі напали на літнього чоловіка і нанесли йому численні травми.

Про інцидент, який стався близько 3:00 в районі Історичного факультету СНУ, на проспекті Перемоги, написав у Фейсбуці Діоніс Афоніч.

Далі подаємо його допис :

«Сучі сини – інакше не назвати!

Вийшов оце я півгодини тому за кавою до ДОСААФу (будівля ТСОУ, - ред.). Поки чекав, коли її зроблять, стою, мерзну і бачу дідуся на зупинці з сумками, це о 3 годині ночі-то. Стоїть бідолаха, мерзне, намагається до когось зателефонувати. Мені це здалося трохи дивним.

Забираю каву, підходжу і запитую: «Доброї ночі, з Вами усе добре?». І бачу що ні, таки не добре. Дідусь стоїть мало того що змерзлий, то ще й побитий.

Розпитую, виявляється – ЙОГО ПОБИЛА ЗГРАЯ ЯКИХОСЬ СУЧИХ СИНІВ. Натовп підійшов, запитали у дідуся закурити, а потім почали бити, повалили його на землю і гамселили. Порвали сумку з пожитками, з якими він ішов додому.

І він оце стоїть уже багато годин, мерзне і не може прийти до тями. Толком більше нічого не хоче говорити. Живе десь на Гулака-Артемовського з іншим пенсіонером, який є сліпим. Подзвонити до когось, щоб прийшов, допоміг, чи забрав – нема... Дочка у Польщі живе. Це все, що він розповів. На пропозицію викликати поліцію – відмовився. Швидку – теж.

Я його впустив погрітися, зробив йому чаю. Думаю що робити далі.

Руки у нього побиті, голова в крові, певно, теж розбита, ніс побитий, і це тільки те, що видно, кров, рани, гематоми...

ОТ ЯК ЩЕ НАЗВАТИ ТИХ ПОКИДЬКІВ, СИНІВ СУЧИХ?

Так, дідусь ішов трішки випивший – чути амбре, але це хіба привід? Нападати на людину, тим паче старенького дідуся? Таким тваринам і приводу не потрібно... Зграя шакалів... Напали на беззахисного старого чоловіка, який завідомо не дасть здачі... Суки...

ШАНОВНІ! ПРОШУ МАКСИМАЛЬНОГО РЕПОСТУ! ДАВАЙТЕ ЗНАЙДЕМО РАЗОМ ЦИХ ХЄРОЇВ, І ЗАСТАВИМО ЇХ ВІДПОВІСТИ - ПО ЗАКОНУ!

P.S.> Це сталося БІЛЯ ІСТОРИЧНОГО. ЯКЩО ХТОСЬ ЦЕ БАЧИВ, ПРОХАНЯ НАДАТИ БУДЬ ЯКУ ІНФОРМАЦІЮ ЯКОЮ ВОЛОДІЄТЕ!

UPD.: Викликав швидку та поліцію. Приїхали екіпажі поліції та швидкої – дуже швидко, за що їм окреме дякую. Розпитали у нього дещо та забрали у травмпункт. З розмови лікарів я зрозумів, що у них підозра на струс та гематому в\на голові. Чоловікові дуже тяжко дісталося, говорить тяжко та невнятно, плутається в словах. Надіюся, з ним буде усе гаразд».1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter