У луцькому торговому центрі жінку з малям не впустили до вбиральні. ФОТО

05 Березня 2024

У Луцьку в торговому центрі Egoist жінку із малям не пустили до вбиральні для матері та дитини, що на першому поверсі. За словами Вікторії, перед самим носом їй зачинила двері якась жіночка, схожа на працівницю центру.

Про це лучанка розповіла «Конкуренту».

«Далі по порядку, як жінка вийшла, наша розмова:

– Ви сюди?

– Так.

– А ключ маєте?

– Який ключ?

– Ну це суто для персоналу кімната, ми закриваємо її на ключ.

– А на дверях знак, що це кімната для матері та дитини та людей з обмеженими можливостями.

– Нам нічого про це не казали я закриваю на ключ.

– А де взяти ключ?

– Питайте в охоронця», – розповіла обурена лучанка, якій довелося пройти цілий квест із пошуку охоронця та ключа від кімнати матері та дитини.


«Один охоронець, якого я знайшла, сказав, що треба шукати сивуватого другого охоронця, в якого і є той заповітний ключ. Але його благополучно десь не було… І в кімнату нам не вдалося потрапити (хоча це не факт, що якби я його знайшла, нас туди пустили, бо це ж бо для персонал. Тож, якщо ви мама з дитиною, то не розраховуйте, що відвідуючи торговий центр Egoist вам вдасться погодувати свою дитину чи змінити підгузник? Чи банально сходити в туалет, не залишаючи дитину при цьому в коридорі», – розчаровано каже Вікторія.

На думку молодої мами, якщо це кімната для персоналу, то її слід було маркувати як технічне приміщення, а не вбиральня.


В адміністрації торгового центру Egoist розповіли, що у приміщенні є пʼять туалетів, на другому поверсі біля дитячої ігрової кімнати – максимально зручний, а от щодо вбиральні для мам з дітками та людей з інвалідністю на першому поверсі, то її закривають.

«Звідти крадуть усе. Біля «Гостинця» туалетів, крім платних, немає і усі безхатьки йдуть в торговий центр. Цей туалет закривається зсередини, проконтролювати, що там роблять, не можливо, тому ключ надається на вимогу, ключі в охорони», – зауважили в торговому центрі.

Крім того, в адміністрації ТЦ Egoist запевнили, що поспілкуються з лучанкою, якій не вдалося скористатися вбиральнею для мам з дітками, і за умови підтвердження факту – підрядну компанію, тобто охорону, буде оштрафовано.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter