«Ти мій особистий м’ячик для биття»: луцькій журналістці погрожує екс-коп

13 Липня 2017
Екс-коп Володимир Сокол (у Фейсбуці відомий як Ян Сміт) кілька місяців писав образливі та принизливі дописи про луцьку журналістку Аріну Крапку.

Журналістка відома своїми публікаціями про гендерну рівність в різних сферах, про насильство в сім'ях, відстоює рівні можливості жінок і чоловіків в суспільстві.

Усе це не сподобалося Володимиру Соколу, який усіляко показує ненависть до феміністок, і постало питання, де межа між образами у соцмережі і реальною загрозою життю і здоров'ю.Зокрема, Ян Сміт написав, що «феміністки – то не люди» та «ти мій особистий м’ячик для биття і розваг», адресуючи ці неприємні висловлювання безпосередньо Аріні Крапці.
У червні журналістка звернулася у Луцький відділ поліції із заявою про погрози, але там в ході перевірки будь-якої загрози життю через віртуальні повідомлення не знайшли.

«Я вмію розмежовувати реальність погрози і нереальність. Якщо це пишуть умовно боти, то це одне. Якщо систематично про мене згадують і обіцяють станцювати сім сорок на могилі, то це зовсім інше. Я не можу знати, чого чекати від людини. Як і мотивів його поведінки.
Однак я можу запевнити всіх, хто бажає мені смерті, мріє станцювати на моїй могилі чи мріє, щоб я полежала в лікарні: все, що ви бажаєте іншим, все, що ви заподіюєте іншим, повертається до вас», – пише Аріна Крапка.

Також, вона переконує, що збирається вирішувати проблему винятково у правовому полі.

«Я відстоюю і борюсь за права різних груп людей. Про це пишу у своїх публікаціях. То чи можу я попросити когось зі своїх друзів, аби провчили чи пана Сокола, чи будь-кого іншого, хто завдає мені шкоди? Ні, не можу. Я дію і діятиму винятково в законних рамках. Можна бути сильною завдяки фізичній силі. А можна бути сильною завдяки мудрості», – вважає журналістка.


0

Читати ще

Коментарі

127

Яка нудна ця Крапка, до того

Йой

У таких янів смітів замість

Друг

Аріна, ти все робиш правильно

Як всігда

Ото новина! (Сарказм)

Равлик Боб

Чоловік принижує жінку тільки

Вовчиця

Аріна, після Палиці якогось

олена

Нема чим людям зайнятися!

АС0220ВЕ

Екс-копи - не люди

Саня

Любовь до гроба - дураки оба.

Валька

Журналістці хочеться слави

Чим пахне?

Крапкі -Коми, Сміти-Шміти...

_

Ох, лол. "чоловік принижує

Real_cc

Як же ж з@#бали ці статті

Журналістка

Стаття йому не подобається,

Гость

Бросить бредни про половое

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter