Судять сина колишнього головного лісівника Волині

15 Вересня 2015
Кримінальне провадження за звинуваченням сина колишнього начальника обласного управління лісомисливського господарства Богдана Колісника – Зіновія розглядатимуть у Любешівському районному суді.

Так вирішив Апеляційний суд Волинської області, пише «Під прицілом».

З матеріалів провадження відомо, що Зіновія Колісника звинувачують одразу за кількома статтями КК України, це: ч.1 ст. 364 (зловживання службовим становищем), ч.1 ст.366 (службове підроблення) та ч.3 ст. 358 (підроблення документів, штампів, печаток).

Зауважимо, що свого часу Зіновій Колісник очолював Ківерцівську РДА, однак в березні 2014 року написав заяву на звільнення з займаної посади.
Разом з тим, у грудні 2014 року проти Зіновія Колісника відкрили вищезгадане кримінальне провадження.

Невдовзі справу скерували на розгляд судді Маневицького районного суду Миколі Покидюку. Втім, уже на першому судовому засіданні обвинувачений та його захисник заявили про відвід складу суду, мотивуючи це тим, що Микола Покидюк свого часу розглядав справу стосовно ще двох осіб, які по цьому кримінальному провадженню проходять свідками звинувачення. А тому Зіновій Колісник сумнівається в неупередженості судді.

Зрештою суддя Микола Покидюк задовольнив клопотання підсудного і справу передали на розгляд іншому судді Олегу Неварі. Одначе цей суддя з тих же підстав не зміг розглядати це провадження і заявив про самовідвід.

Тому провадження скерували до Апеляційного суду Волинської області для визначення підсудності іншому суду.
Відтак, колегія суддів Апеляційного суду Волинської області ухвалила кримінальне провадження відносно Зіновія Колісника передати на розгляд до Любешівського районного суду.

Зауважимо, з матеріалів провадження стало відомо, що потерпілим та цивільним позивачем у цьому провадженні виступає ДП «Маневицьке лісове господарство».

Раніше прес-служба прокуратури Волинської області повідомляла, що у лютому 2011 року Зіновій Колісник нібито уклав договір поставки необробленої деревини із ТзОВ «Захід Ліс», реалізував її за цінами, нижчими від відпускних цін, затверджених директором лісгоспу, чим заподіяв лісовому господарству збитків на понад 50 тисяч гривень.

Сам же Зіновій Колісник своє вини в інкримінованих йому злочинах не визнає. І збирається це доводити в суді під час розгляду справи по-суті.
Тож наразі кримінальне провадження передали на розгляд до Любешівського районного суду.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter