• банер чікос

Сексуальні меншини загрожують нацбезпеці України, – луцькі депутати

01 Листопада 2018

Обранці луцької громади вирішили звернутись до Президента та Уряду з проханням захистити мораль українців від руйнівної дії Національної стратегії у сфері прав людини, зокрема – від розширення прав ЛГБТ-спільноти.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Луцької міської ради.

Депутати міської ради прийняли рішення звернутись до Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів України щодо захисту інституції сім`ї в Україні.

Зокрема, у тексті звернення зазначають те, що «План дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року», який був прийнятий Урядом у 2015 році, містить суперечливі положення. Йдеться про положення, які регулюють права представників ЛГБТ-спільноти:

- легалізація цивільних партнерств для одностатевих пар (пункт 105, підпункт 6);

- спрощення процедури зміни (корекції) статі (пункт 64);

- заборона дискримінації на ґрунті сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, за якою виділяють трансгендерів та транссексуалів (пункт 105);

- право на публічну демонстрацію своїх поглядів та переконань предствниками ЛГБТ- спільноти (пункт 39, підпункт 5);

- право на всиновлення дітей трансгендерами, транссексуалами, трансвеститами та іншими особами з розладами статевої поведінки (пункт 105, підпункт 7).

На думку депутатів, зазначені положення Плану дій можуть загрожувати національній безпеці України, адже спотворять моральні цінності молодого покоління, будуть нівелювати інститут сім’ї, зменшать кількість нових подружжів, руйнуватимуть моральні засади українського суспільства, підриватимуть народжуваність, провокуватимуть загострення демографічної кризи в країні. Тож вони пропонують внести зміни в прийнятий план дій.

Обранці луцької громади підтримали проект рішення.

2

Читати ще

Коментарі

Лучанка

<p>Найбільше пі&amp;@*$сів - у владі. і це вони загрожують нацбезпеці)</p>

Ірина

Не можу не погодитись з попереднім коментарем. Найбільшою загрозою якраз є горе обранці (((

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter