Петро Лєбєдь (Паша Мерседес) проклинав Зеленського та його родину. ВІДЕО

30 Березня 2023

Очільник Києво-Печерської Лаври Петро Лєбєдь, відомий як митрополит Павло (Паша Мерседес), звернувся до президента Володимира Зеленського через виселення Московського патріархату з Києво-Печерської лаври.

Про це митрополит Павло сказав у відеозверненні, передає VSN.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МИТРОПОЛИТ УПЦ МП З ВОЛИНІ ЗАСТУПИВСЯ ЗА ПАШУ «МЕРСЕДЕСА». ВІДЕО

«Кажу вам, пане президенте, і всій вашій сворі, що сльози наші не впадуть на землю. Вони всі впадуть вам на голову! Сьогодні ви думаєте, що увійшовши до влади на наших спинах, ви можете так з нами поступати? Господь не простить ні вам, ні вашій родині. Тому що 220 чоловік братії викинуті вами на вулицю», – сказав митрополит.

Обізвав Павло і міністра культури Олександра Ткаченка. За його словами, Ткаченко «одержимий буйством, злобою, ненавистю і диявольським збішенням».

Він заявив, що монахи Києво-Печерської лаври «не мають намір залишати монастир без відповідного рішення суду і надання затвердженого складу комісії з питань приймання-передавання майна державній установі».

«Нам запропонували "компроміс": виїжджають з Лаври блаженніший Онуфрій, семінарія, і я. Я сказав, що з хреста не сходять, з хреста знімають. Ми не потребуємо таких «компромісів». Вони хочуть забрати нашу Лавру, Почаївську, і перейти» до жіночих монастирів», – сказав Павло.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter