Петро Лєбєдь (Паша Мерседес) підтвердив, що у Лаврі співали про «матушку-русь». ВІДЕО

15 Листопада 2022

Очільник Києво-Печерської Лаври Петро Лєбєдь, відомий як митрополит Павло (Паша Мерседес), визнав, що у лаврі співали «Звон плывет, плывет над россиею, пробуждается матушка-русь».

Про це йдеться у сюжеті ТСН.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СКАНДАЛЬНИЙ ОЧІЛЬНИК ЛАВРИ ПЕТРО ЛЄБЄДЬ (ПАША МЕРСЕДЕС) ПОБУВАВ У ЛУЦЬКУ. ФОТО

«За літургією ми молимося за Бога, за військо, за президента. Поминаємо тільки предстоятеля нашої УПЦ, блаженнішого Онуфрія. Священик був зайнятий і не чув, що співають активістки. Цей священник відсторонений», – каже пояснює Павло Лебідь.

В монастирі заявляють, такі пісні були ініціативою прихожан, а зовсім не священнослужителів. А от священника, що проводив службу, кажуть - відсторонили.

Композиція, яка прославляє Росію, що нібито пробуджується, прозвучала в центрі української столиці, в одному з храмів Києво-Печерської лаври. Мережу обурило відео, на якому парафіяни співом моляться Богородиці і прославляють росію. За цю справу вже взялася СБУ і пообіцяла дати належну оцінку прославлянню держави-агресорки.

ТСН розшукала чоловіка, який зняв скандальні кадри. У мережі ходила інформація, що цей ролик змонтований. Мовляв, звук взяли з російської церкви, але його автор переконує, відео – автентичне.

Віталій розповідає, водив друзів на екскурсію до Лаври. Після відвідин печер компанія зайшла до храму і почула те, що їх приголомшило.

«Що ще має трапитися, скільки українців має загинути, скільки ще батьків оплакуватимуть своїх дітей, щоб люди зрозуміли, що ми із Росією не один народ», - обурюється Віталій.

Віталій Шпак уже дав свідчення в СБУ. Її голова Василь Малюк напередодні пообіцяв пояснити виконавцям такої пісні згубність надмірної любові до Росії. Вже сьогодні пообіді Києва-Печерська лавра таки визнала справжність запису.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter