Успішно!

Пасажири vs поліція: у луцькій маршрутці сталася гучна сутичка. ВІДЕО

У Луцьку патрульні поліцейські зупинили автобус «Луцьк-Личани», який перевозив більше пасажирів, ніж було місць для сидіння.

У Луцьку патрульні поліцейські зупинили автобус «Луцьк-Личани», який перевозив більше пасажирів, ніж було місць для сидіння.

Це сталося близько 19:00 6 квітня, – повідомили ІА «Конкурент» в патрульній поліції Волині. 

Водій пояснив патрульним, що він неодноразово просив пасажирів залишити автобус, однак вони ігнорували усі вимоги карантинних норм. Окрім цього, керманич не пред’явив поліцейським свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Водночас двоє пасажирів лаялися, чим вчиняли дрібне хуліганство. Далі вони вийшли з транспортного засобу та почали шарпати поліцейських за формений одяг, перешкоджати їхній роботі, при цьому продовжували нецензурно висловлюватися. На неодноразові законні вимоги припинити правопорушення, особи ніяк не реагували.

41-річну жінку та 41-річного чоловіка патрульні затримали та доставили до Луцького районного управління поліції для складання адміністративних матеріалів, відповідно до вчинення правопорушень.

Коментарі

Тетяна:

Який сором !!!Скільки це буде продовжуватися !!! Бідні люди. Зробіть порядок з маршрутками, щоб їх було достатньо, щоб після роботи , можна було доїхати додому .З зупинками, щоб можна було голову сховати коли йде дощ, щоб можна було купити квиток , коли у тебе одноразова поїздка маршруткою чи тролейбусом.

08 Квітня 2021, 14:47

123:

Шотут говорити "героїї " .медалі видати таким героям .і премію виписати .. )))

10 Квітня 2021, 15:24

Додати новий коментар