• банер чікос

«Некомпетентні баби»: у громаді на Волині розгорівся скандал. ВІДЕО

19 Липня 2021

У Дубнівській громаді виник конфлікт через очисні споруди, які хочуть встановити на території шкільного саду.

Частина громади дала згоду на будівництво споруд, але інші – проти їх зведення на території закладу. Опоненти бояться, що під знищення підуть 200 дерев, пише Волинь#infa.

Активістка Дубівської громади, учителька місцевого навчального закладу і його колишня директорка Наталія Тхоржевська виступає проти знищення шкільного саду. За словами жінки, фраза «на території» фактично означає «замість».

Після громадських слухань голова громади почав зустрічатися з людьми особисто.

«Голова пішов в люди – це плюс. Але ми так і не можемо знайти компромісу – це мінус, – ділиться активіска. – Мінус і в тому, що голова маніпулює думкою людей, вводячи їх в оману: на кожному вуличному зібранні говорить інше, а головне починає з того, що каже: "Вже всі дали згоду на очисні в садку шкільному, лишились тільки ви! "(Особисто була сьогодні на двох таких зібраннях).

От скажімо, практично вся вул. Нова висловила письмово свою незгоду, а голова розказує, що навпаки – всі погодились.

Сумно й те, що використовує адмінресурс – працівники сільської ради змушені йти збирати ті підписи «ЗА», хоч це не означає, що вони такої ж думки, як і голова».

«Наш очільник ОТГ називає депутатів нічого не розуміючими, жінок, що вийшли проти очисних споруд – некомпетентними бабами, і т.д. за списком», – додає Наталія Тхоржевська.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter