На Волині судили чоловіка, який продавав фото і відео свого прутня у соцмережах

11 Лютого 2023

На Волині засудили чоловіка, який знімав свої статеві органи на фото та відео та продавав у Мережі за 200 та 400 гривень. Про це йдеться у вироку Ковельського міськрайонного суду Волинської області, – пише ТСН.

За даними суду, уродженець с. Журавлине Старовижівського району Волинської області, бувши одруженим, знімав пікантні фото та відео і потім їх продавав за допомогою одного із месенджерів.

Суд звинуватив чоловіка у тому, що «він виготовив, зберігав з метою збуту та збував продукцію зі змістом, який знаходиться в явному протиріччі з існуючими традиціями інтимного спілкування людей, яка здатна шляхом одіозної сексуальної інформації призвести до деформації моральних уявлень і понять про сексуальні відносини між людьми».

За даними суду, чоловік від 2020 року на мобільний телефон знімав свої пікантні фото та відео. У вироку йдеться, що контент «містить цинічну, непристойну фіксацію, самоцільну, спеціальну демонстрацію геніталій, сцени сексуальних збочень, не відповідає моральним критеріям, ображає честь та гідність людини, спонукаючи негідні інстинкти, та містить порнографічний зміст».

Крім того, засуджений 2021 року продав свої інтимні фото та відео за 400 та 200 грн за допомогою месенджера. У серпні 2022 року поліція провела обшуки в волинянина та вилучила інтимні фото і відео.

На суді підозрюваний провину визнав та уклав угоду зі слідством. Суд визнав його винним та засудив до 4 років та 4 місяців позбавлення волі, замінивши реальний термін на один рік умовного. Також волиняни повинен сплатити 9357 грн за проведення експертиз.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter