На Волині чоловік заліз в кафе через розбите вікно, щоб вкрасти алкоголь

13 Березня 2023

Головне фото: ілюстративне

В селі Рованці, що біля Луцька, чоловік пробрався на територію кафе «Дубок», розбив вікно та заліз всередину, щоб вкрасти алкоголь. Відомо, що чоловік уродженець м. Володимир-Волинський Волинської області, неодружений, офіційно він ніде не працює.

Про це стало відомо з вироку Луцького міськрайонного суду, передає ІА Конкурент.

Стався інцидент 12 грудня 2022 року, о 03:50, перебуваючи поблизу огородженої території кафе «Дубок», що розташований за адресою: вул. Європейська, 3, с. Рованці Луцького району. Чоловік зірвав захисні металеві жалюзі, проник до літньої площадки кафе «Дубок».

Надалі, шляхом пошкодження вікна проник у кафе «Дубок», чим порушив гарантоване кожній особі право на недоторканість житла та іншого володіння особи, передбачене ст. 30 Конституції України.

Допитаний в судовому засіданні чоловік в інкримінованому йому кримінальному проступку, передбаченому ч.1ст.162 КК України, визнав повністю та не оспорюючи фактичних обставин, місця та часу події, показав, що дійсно вчинив дане кримінальне правопорушення. У вчиненому щиро розкаявся, просив суворо не карати.

Обвинувачений повністю визнав свою винуватість, у вчиненому щиро розкаявся, раніше не судимий, вперше притягається до кримінальної відповідальності, внаслідок вчинення кримінального проступку, завдані збитки частково відшкодовані, має постійне місце реєстрації та проживання, на обліку в лікаря психіатра не перебуває, однак перебував на лікуванні у КП «Волинський медичний центр терапії залежностей».

Чоловіка в суді визнали винуватим у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч.1ст.162 КК України, та призначили йому покарання у виді штрафу в розмірі 50 (п`ятдесяти) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 (вісімсот п`ятдесят) гривень.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter