Луцька бізневумен подає до суду на телеканал «Аверс» через брехню

31 Липня 2022

Жертвою подвійного скандалу стала луцька бізнесвумен, засновниця клінінгової компанії «Шалена бджілка» та блогерка Мирослава Клінг.

Спочатку – невиправдані хейт та агресія від колишньої підписниці, а згодом – відверто маніпулятивний сюжет про це та спотворення фактів на місцевому телеканалі. І якщо у першому випадку з хейтеркою розбиралася поліція, то в ситуації з телекомпанією «Аверс» справа незабаром дійде до суду.

Після того, як вищезгаданий телеканал проігнорував прохання Мирослави Клінг висвітлити і її погляд на події, підприємиця звернулася до інших місцевих ЗМІ.

У розмові з «Таблоїдом Волині» Мирослава спростувала недостовірні факти, розповіла деталі конфлікту та висловила свою позицію щодо ситуації.

Брала участь в акціях, а потім поливала брудом

Працюючи у власній клінінговій компанії, Мирослава Клінг активно просуває свій бренд.

«Я проявляю себе не лише у прибиранні, а й веду блог, влаштовую клінінгові навчання, вкладаюся у рекламу. Таким чином розвивається мій бренд і складається історія моєї роботи – те, що побачать мої нащадки».

Не останню роль у популяризації «Шаленої бджілки» зіграли акції, які Мирослава Клінг почала влаштовувати серед підписників два роки тому.

«Тоді до мене у друзі і додалася одна жінка з Володимира. Вона активно брала участь у моїх розіграшах, спілкувалася зі мною у прямих ефірах, підтягнула до мене чимало своїх друзів», – пригадує Мирослава.
Маючи спільну знайому, Мирослава почала ближче спілкуватися з підписницею, і навіть з початком повномасштабного вторгнення допомагала їй матеріально, адже та, за словами підприємиці, втратила роботу.

Втім невдовзі доброзичливість нової знайомої раптово перетворилася на публічну агресію.

Почалося все тоді, коли «Шалена бджілка» припинила влаштовувати розіграші через війну. З боку підписниці це викликало несподіване обурення.

«А коли мені подарували відпочинок на озері, вона ще й образилася, що я не взяла її з собою», – дивується бізнесвумен.

За словами Мирослави, підписниця почала атакувати її численними наклепами у популярній луцькій фейсбук-спільноті.

«Обливала брудом, писала брехню, називала моїх дітей інвалідами, а мене алкоголічкою. Казала, що я сплю з клієнтами… Там була така маячня!», – обурюється підприємиця.

Після того, як кривдниця була заблокована, переслідування та цькування в інтернеті продовжилися із залученням фейкових сторінок.

«Багато хто припускає, що їй заплатили, – каже Мирослава. – Можливо, хтось з конкурентів, яким я заважаю. Поспілкуватися зі мною напряму їм було б "слабо", а от через когось – залюбки. А та жінка за 500 гривень і батьківщину продасть».

Розуміючи, що інтернет-активність агресори не вщухає, засновниця клінінгової компанії звернулася до поліції. Правоохоронці неодноразово телефонували до цієї особи та одного разу навіть намагалися налагодити з нею діалог віч-на-віч, коли Мирослава, заручившись підтримкою поліції та своєї знайомої, прийшла поспілкуватися з кривдницею особисто. Втім, хейтерка своєї поведінки не змінила.

Сюжет на «Аверсі»

Незабаром історію конфлікту підхопив телеканал «Аверс», зробивши про це сумнівний сюжет.

Змістивши акценти, автори починають відео з відвертої маніпуляції:

«Чи бажаєте ви, аби вашу непомиту кухню, яку клінінгова компанія прийшла прибирати, виставили у соціальні мережі, аби показати результат "до і після"? Або ж, щоб інтер’єр вашої квартири фотографували й викладали в інтернет?»

Безперечно, прямі ефіри, відео та фото з місць прибирання є однією з головних «фішок», яка робить «Шалену бджілку» впізнаваною та унікальною. Але ні для кого не є секретом і те, що Мирослава Клінг влаштовує зйомки у помешканнях клієнтів виключно з їхнього дозволу. За таку можливість вона надає замовникам знижки на послуги, а також додатково влаштовує безкоштовну хімчистку меблів.

Також у сюжеті присутня недостовірна інформація. Приміром, та сама агресивна підписниця та учасниця акцій у матеріалі «Аверсу» перетворилася на незадоволену клієнтку.

Таким чином, спираючись лише на власні припущення, автори сюжету ніби «дофантазували» причину конфлікту: начебто замовниця посварилася з виконувачкою послуг, яка без дозволу знімала в її квартирі.

На прохання Мирослави виправити хибну інформацію, «Аверс» врешті висунув вимогу: надати акти про виконані роботи компанії, а також повідомити адреси та телефони клієнтів. Розголошувати інформацію про своїх замовників підриємиця, звісно, не стала.

«Після того, як я повідомила, що записую наші телефонні розмови, працівники каналу перестали брати слухавку. А коли зателефонувала з іншого номера та запитала, чому вони мене ігнорують, почула у відповідь: "Нам нема про що з вами говорити. До побачення"», – ділиться жінка.

Тепер Мирослава захищатиме свою репутацію у суді.

«Хай це займе багато часу, але я доведу справу до кінця. Від "Аверсу" я очікую публічного вибачення, правдивого сюжету про мене та компенсацію за моральну шкоду», – зауважує бізнесвумен.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter