Кидався пляшками та дебоширив: на Волині пов'язали хулігана. ВІДЕО

19 Липня 2021

П'яний житель Ковеля дебоширив біля супермаркету «АТБ» на вулиці Незалежності.

Про це стало відомо з постанови Ковельського міськрайонного суду від 12 липня, пише Ковель media.

Згідно з матеріалами, що надійшли в суд від Управління патрульної поліції у Волинській області, чоловік виражався нецензурною лайкою на адресу поліцейських та перехожих громадян, кидав у них пляшки. На законні вимоги правоохоронців припинити свої протиправні дії – не реагував. Прецедент трапився 2 березня.

Дебошира затримали. Виявилося, що він офіційно ніде не працює, адміністративному стягненню раніше не піддавався. На нього було складено протоколи за фактами дрібного хуліганства та вчинення злісної непокори законній вимозі поліцейського при виконанні ним службових обов’язків. Стан алкогольного сп’яніння підтверджено консультаційним висновком спеціаліста. До документів поліція додала відеозапис з місця події.

У судове засідання правопорушник не з’явився жодного разу, хоча належно був повідомлений. Про причини неявки суду не повідомив.

Суддя Ковельського міськрайонного суду Ірина Логвинюк прийняла постанову про закриття провадження у зв’язку із закінченням строків накладення адміністративного стягнення.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter