Хто напав першим: з'явилися подробиці луцької бійки за участю малолітніх. ВІДЕО

31 Березня 2021

Днями інформаційний простір Волині сколихнув прецедент, що стався в центрі Луцька. Група малолітніх хлопців нібито напала на дорослого чоловіка.

Незабаром у газеті Volyn Times з'явилися подробиці конфлікту.

З'ясувалося, що дорослими фігурантами бійки були лучанин Володимир Афанов та волинський ексчиновник й історик Сергій Годлевський.


Своєю версією події поділилися і неповнолітні учасники конфлікту. Хлопці стверджують, що чоловік напав на них першим. Причиною суперечки, що переросла у бійку, була російськомовна музика, яка лунала з колонки хлопців.

Юнаки крокували по вулиці, коли до них підійшов Афанов і почав лаятися, мовляв, москалі і т. д. Після зауваження хлопці зробили музику тихіше, та рушили собі далі. Афанов же ж, який ішов попереду, ще кілька разів обертався, вигукуючи нецензурні слова, а потім взагалі захотів силоміць відібрати в юнака колонку. Що трапилось далі – у відео:

14

Читати ще

Коментарі

О мати рідна

Знаю оцих обох (Афона і Годлевского). Обидва дуже дивні і агресивні до суспільства. Афон вірогідно з психічними відхиленнями, а Годлевський дуже агресивний нарциз з крайніми поглядами, який більше себе нічого не бачить. Потрібно, щоб хоч хтось його покарав, їх обох. Сили батькам цих діток! Справедливості вам

Джек Деніелз

Вовка, ти ж нормальний був! Шо з тобою сталось, хлопче?

санчез

Треба всі колонки забирати, задовбали меломани довбані

Спостерігач.

В Луцьку треба заборонити слухати російськомовні пісні в громадських місцях, як це зробив Садовий в Львові. Мені теж не подобається надто голосна музика , тим паче російська. Я люблю композиції Stinga , то що я маю ходити з колонкою в центрі , щоб всі його слухали. Хочеш слухати "Незабудка твой любимий цветок", слухай його собі вдома або в навушниках, і тішся тихенько своїм несмаком. Що видно на камерах? Чоловік зробив зауваження , і пішов собі. А малі вишмарки почали його ззаду доганяти , та робити "кругову". Знімання на телефон відбувалося вже тоді , коли зрозуміли , що хоч їх більше , та вони в меншості , чутно вже зовсім іншу риторику. Хочеться побачити відео з камер , що знаходиться в безпосередній блиськості , певно там зовсім інша історія , ніж говорять підліткі. Ваша відеонарізка провокативно смішна. Бо якщо знайдеться відео з інших камер , буде видно , що малі брешуть.

Лучанка

АПВАРВАРВА

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter