BLOG на нічку: 10 ознак «справжньої жінки»

22 Серпня 2018

Цього разу в рубриці «Блог на нічку» – роздум Лілії Помернюк над сенсом вислову «справжня жінка». Що насправді ховається за цими словами?

Якщо хочете поділитися своїм баченням якоїсь проблеми чи гострого питання, пишіть нам на [email protected].

***

«Справжня жінка». Що насправді приховує в собі це словосполучення? І чому мої сусіди по атмосфері так активно намагаються збільшити популяцію цього напівміфічного виду? Та як жити нам - простим жінкам? До чого прагнути і, де взяти тієї «справжності»?

Оскільки розвиток технологій не зупинився на винаході Гутенберга, то довго гадати не довелось. Ввела в пошуку комбінацію слів «ознаки справжньої жінки» і вуаля. Відразу вибило список, який містить аж 10 позицій. Нумо ставати «справжніми»!

Позиція перша. Вона сама про себе подбає

«Справжня жінка» зможе забезпечити себе усім потрібним, навіть якщо залишиться наодинці з диким звіром серед дрімучого лісу , тримаючи в руках коробку сірників. Вона і коня на бігу зупинить, і айфон сама в ремонт занесе, і навіть (а так буває часто) секс собі сама організує. Бо ж «С» –«справжність» не виб`єш і не зламаєш. І так, ледь не забула, склянку води перед смертю вона теж сама собі подасть.

Позиція два. Їй комфортно наодинці з собою

І заради цього відчуття вона ладна вбивати. Вбивати усіх, хто ставатиме на заваді і вбиватиме комфорт. Тому справжня жінка не тримає домашніх тварин, бо вона ж, не якась там «кошатниця». Вона горда вовчиця. Адже самотність - це другий після незалежності сенс її життя.

Позиція три. Її сенс в незалежності

Вона як політична реклама фракції БЮТ в кінці нульових. Вона як Україна від найдавніших часів до сьогодення. Вона, як пляма від борщу, прагне до незалежності, а потрапляє у пральну машинку, де під впливом гарячої води і порошку, Вона бореться і перемагає. Вона працює. Вона – це справжня й незалежна.

Позиція чотири. Вона не егоцентрична

Стоп. Ось це справді феномен. Адже науково доведено, що всі люди від природи егоїсти (я схильна вважати, що справжні жінки теж, які не які, а все ж люди). Тому, якщо ВОНА (тобто справжня жінка) не егоцентрична, то це «попахує» психічними розладами і грубою медичною карткою в обласному психдиспансері.

Позиція п’ять. Її не цікавлять драми

Ну так, ЇЇ цікавлять дорами, мелодрами, жахи та інша єресь. Навіть в літописах часів Київської Русі пером по пергаменті, та що там та Київська Русь, навіть в печерах первісних людей скребком по скелі було видряпано, що самостійних і незалежних не цікавлять жодні драми - навіть житейські. Подейкують, що навіть сильна і незалежна Леся Українка, авторка багатьох драматичних творів, ніколи не перечитувала написаного, а писала лише із заплющеними очима. От така доля справжніх жінок.

Позиція шість. Вона пропонує вам стати кращою копією себе

Оскільки справжня жінка сама для себе ідеал, тому всі, хто її оточують, повинні прагнути стати найкращими, а оскільки найкращою в радіусі ста кілометрів є тільки вона, то всі повинні бути схожими на неї. Хтось тверезомислячий міг би заперечити, але таких теж в радіусі того ж кілометражу не спостерігається. Тому справжня жінка бере керівництво в свої руки і вйо, а позаду її колісниці снує армія її косо-кривуватих копій (бо ж перша сотня млинців завжди виходить невдалою).

Позиція сім. Вона витривала в конфліктних ситуаціях

Справжня жінка під час конфліктів як снігова людина. Всі щось про неї чули, але мало хто бачив. Тобто справжня жінка не бере участі в дешевих конфліктах, бо нудно, а в дорогих , бо не по кишені. Ходять чутки, що ніби раніше справжні жінки були настільки конфліктні, що брали участь в проекті «Дом-2», але потім гарненько подумали і стали інтелектуалками з мільйонами запитань і страшною відразою до сексизму.

Позиція вісім. Вона справжня навіть в моменти близькості

Уявляєте - справжня навіть в моменти інтимної близькості. Справжність справжньої жінки під час сексу сягає апогею. Тому чоловікам, які вступають в статевий контакт, потрібно дотримуватись певних правил, аби партнерку не розірвало від емоційного стану. Отож партнерам рекомендується поводитись максимально природньо і якомога активніше задовольняти потреби партнерки, а то справжні жінки як самки богомола, з’їдять з тельбухами і навіть імені не спитають.

Позиція дев’ять. Вона виробляє лише позитивне враження

Взагалі то справжній жінці просто невідомий прикметник «негативний». Там зверху, де знаходиться цех, в якому займаються виготовленням справжніх жінок, головний інженер навмисно не вмонтував в систему головного мозку цього слова, тому навіть коли справжня жінка його чує, то ніяк не реагує. Саме тому справжні жінки не читають класичної української літератури, оповитої кожухом негативу і гіркої долі несправжніх жінок.

Позиція десять. Вам надзвичайно пощастило

Підведу підсумки. Якщо поруч з вами справжня жінка, то ви щасливчик. Адже така жінка завжди зможе потурбуватись про себе. Тому, коли холодного осіннього вечора вона буде готувати бобра (якого сама вполювала кількома годинами раніше), не поспішайте заздрити, бо вона може про себе подбати; чи спостерігатимете, як вона годинами говорить сама з собою, не панікуйте, адже їй добре наодинці; або ж, коли вона обвішала всю квартиру українськими стягами і на будильник поставила Гімн України, не сумуйте, це ж вона про незалежність думає; ну, чи привела до будинку декількох безхатьків, не спішіть їх виганяти, бо вона не егоїстка; коли ж вона розіб’є телевізор лише тому, що там показали театральну виставу, не гнівайтесь - вона просто не любить драм; або прикрасила ваш будинок великою кількістю ляльок схожих на себе, не викликайте екзорциста, вона просто прагне до ідеалу; або намагатиметься помирити кота із залишками з’їденого бобра, не телефонуйте священику, вона просто не любить конфліктних ситуацій… Пам’ятайте, така жінка справляє лише позитивне враження і вам неймовірно пощастило.

9
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter