Як у Луцьку роблять вивіски та друкують величезні афіші

17 Лютого 2016
Рекламно-виробнича студія «Арт-Хаус» працює на Волині вже третій рік. Фірма має велику майстерню та офісне приміщення за адресою Карбишева, 1 у Луцьку. Студію «Арт-Хаус» заслужено вважають лідером західного регіону з виробництва рекламних носіїв. Безліч вивісок, стендів, вітрин, табличок, афіш та плакатів, які ви можете бачити у різних містах України, зробили саме вони. Це і літерні назви маленьких магазинчиків, і величезні вивіски зі світлодіодною підсвіткою, як-от у мереж магазинів «Наш Край» чи «Колібріс». Про аспекти роботи рекламно-виробничої студії розповів директор підприємства Андрій Чаптиков.

«Спеціалізацію нашої студії можна умовно поділити на три напрямки: зовнішня та внутрішня реклама, широкоформатний друк, лазерна, фрезерна порізка та гравіювання. Ми надаємо дуже широкий спектр послуг – від виробництва дрібної сувенірної продукції до друку будь-якого формату та виготовлення вивісок будь-якої складності та конфігурації», – розповідає Андрій Валерійович.

Тут працюють як із бренд-буками зі вже затвердженим фірмовим дизайном великих корпорацій, так і з індивідуальним клієнтами, для яких розробляють все, починаючи від дизайну й закінчуючи монтажем на самому об’єкті. «Нашими клієнтами є й великі компанії, й прості підприємці чи фізичні особи. Ми працюємо з такими відомими брендами, як «Наш край», «Колібріс», «Нова пошта», «Пан Курчак» та багато інших», – каже Андрій Чаптиков.

[caption]
Таку вивіску у «Арт-Хаусі» можуть виготовити за день[/caption]
[caption]
Директор підприємства Андрій Чаптиков демонструє продукцію виготовлену для «Пан Курчак»[/caption]
[caption]
На підприємстві створюють й такі дивовижі[/caption]
[caption]
Студія надає дуже широкий спектр послуг – від виробництва дрібної сувенірної продукції до друку будь-якого формату та виготовлення вивісок будь-якої складності та конфігурації[/caption]
[caption]
3D-пазли, виготовлені у студії «Арт-Хаус», скоро надійдуть у продаж[/caption]
[caption]
Працівниця демонструє, як виглядатиме майбутня вивіска[/caption]
[caption]
Бізнес академія практичного менеджменту «PMBA» має бути задоволеною[/caption]

Нещодавно фірма почала нову сторінку своєї діяльності. Силами рекламно-виробничої студії «Арт-Хаус» оновили інтер’єр піцерії «Тарантелла», що на проспекті Волі, 9. Всі деталі внутрішнього оформлення виготовлені з фанери або з дерева. Підприємство також виготовляло меблі та елементи дитячого куточка й друкувало шпалери.

Переваги співпраці зі студією «Арт-Хаус» оцінили вже чимало замовників. Основними плюсами є терміни виробництва та ціна, якими підприємство тішить клієнтів. Справа в тому, що фірма забезпечена власним високоякісним обладнанням, відтак замовлення не передається «в треті руки» й клієнт не переплачує. Працівники «Арт-Хаусу» працюють з двома широкоформатними принтерами, фрезерно-розкрійним станком з робочою площею 2х3 метри та лазерним станком.

[caption]
Майже готові елементи інтер’єру[/caption]
[caption]
Така поштова скринька[/caption]
[caption]
Замовлення для піцерії «Тарантелла»[/caption]
[caption]
Фрезерно-розкрійний станок з робочою площею 2х3 метри[/caption]
[caption]
Широкоформатний принтер якраз друкує афішу до 8 березня[/caption]
[caption]
У розпорядженні студії – два потужних принтери[/caption]
[caption]
Процесом друку керують з операторної[/caption]
[caption]
Фрезерна порізка[/caption]
[caption]
Точні й рівненькі лінії[/caption]
[caption]
Основа під майбутню вивіску[/caption]

Машини виконують роботу з максимальною точністю та дотриманням усіх вимог. Однак, не можна не звернути увагу й на людський фактор. У майстерні студії працюють лише професіонали з чималим досвідом, у офісі компанії – дизайнери та інженери з вищою технічною освітою. До речі, цікавий момент – у рекламно-виробничій студії «Арт-Хаус» працює аж вісім Андріїв. Тож коли кличуть одного, на допомогу готові прийти одразу всі вісім.

«У роботі з клієнтом наше основне завдання – не більше заробити, а дати замовнику те, що найбільш відповідає його потребам. Зараз такий час, коли клієнти не готові замовляти найдорожче, тому важливим є вміння знаходити золоту середину», – каже Андрій Чаптиков. Він розповідає, що часто підприємці згадують про вивіску за тиждень до відкриття закладу, найбільш це стосується початківців. Тож у «Арт-Хаусі» знають, що таке робота у стислі терміни. Будь-яке підприємство починається з назви, тому важливо довірити її оформлення професіоналам.

[caption]
Малюнок для гравіювання та вирізування задається через комп’ютер[/caption]
[caption]
На обладнанні встановлюються відповідні параметри[/caption]
[caption]
Лазерне гравіювання[/caption]
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter