Волинянин став переможцем популярного телепроекту про кохання

07 Червня 2017
Уродженець селища Шацьк, 28-річний танцівник та актор Роман Шепель, переміг у проекті «Серця трьох» на Новому каналі.На початку шоу, в якому троє героїнь намагаються знайти своє кохання і побудувати міцні стосунки, волинянин Роман припав до душі одразу двом дівчатам – Насті та Фаріді.

Читайте також: Учасник популярного проекту «Серця трьох» побачився з сестрою із Шацька


Після першого побачення примхлива білявка Настя не запросила Романа на наступну зустріч, Фаріда ж не лише провела з ним безліч веселих моментів, а й обрала своїм фіналістом.Ці стосунки чи не найбільше дивували телеглядачів, адже Фаріда все більше і більше захоплювалася Романом, який, на відміну від інших хлопців, не робив особливо яскравих кроків, аби її вразити. Більше того, якось він навіть при всіх сказав, що не бачить майбутнього у їхніх стосунках.

Втім, завдяки відчуттю легкості, постійного сміху, жартів, веселих пригод і невимушеної атмосфери саме Роману героїня віддала омріяний квиток до Італії, де вони провели чудовий вікенд, гуляючи романтичними місцями Ромео і Джульєтти.«На кожній нашій зустрічі я сміюсь!», – дивувалася Фаріда.

Після роздумів і вагань на фінальній зустрічі у Парижі дівчина обрала саме Романа, розчарувавши іншого претендента на своє серце – Віктора.

Хлопець здивувався і відверто зізнався, що не очікував такого вибору, мовляв він «абсолютно нічого не зможе їй дати». Фаріда зазначила, що теж поки не впевнена, як усе складеться поза проектом, тому дає їхнім стосункам тиждень, який має усе вирішити.У студії пост-шоу з Олександром Педаном Роман і Фаріда розповіли, що нічого, крім дружби, їм збудувати не вдалося, але про час, проведений разом, ніхто з них не шкодує.

Фото: Район.Шацьк0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter