Волинський репер: Україномовний реп – це дідусь-двірник із першої частини «Сам удома»

25 Квітня 2016
Реп-виконавець з Нововолинська Денні Дельта презентує у Луцьку проект «ГАББЛ». Волинський репер об’єднався із гуртами «Глава 94» і «Ціна Ритму». У музикантів триває тур Україною. Лучани зможуть наживо ознайомитися із їхнім доробком 1 травня в ірландському пабі «Laphroaig».

«Таблоїд Волині» поспілкувався із Дельтою, якого добре знають у луцькій реп-тусовці.


Останнім часом я багато мовчу. Та з нового року серйозно накрутився сісти на новий матеріал. 2016-ий повинен стати дуже плідним.

Хлопці запалили мене своїм ентузіазмом. Знову відчув себе 20-річним. Ніби і не було цієї безлічі невдалих спроб донести до широкого загалу те, що український реп – це цікаво і круто.

Для мене реп завжди видавався найкращим способом самовираження, в якому можна вільно поєднувати усі свої таланти або ж навпаки – обходитися без чогось, отримуючи цікавий творчий продукт в кінцевому результаті. Наприклад, якщо у тебе є вокальні дані, можна вільно використовувати це, але якщо природа ними не наділила, як у моєму випадку, – теж не біда.

Моя, наша творчість – це звичайнісінький реп, зі стандартною присутністю підтексту, викривальної суті, правдивої прямолінійності. Тобто в Україні цей жанр майже в усіх своїх проявах не відповідає стереотипам про примітивність, безглуздість такої музики. І ми – швидше пересічні представники, а не виняток з правил.

Насмішки над словосполученням «україномовний реп» – це зашитий в підсвідомість комплекс меншовартості. Він стосується багатьох аспектів життя, а не лише конкретно цього питання. Тримаючи руку на серці під час гімну, можна залишатися твердолобим «малоросом», якщо відштовхувати усе своє, навіть не спробувавши зануритися в щось нове.

Україномовний реп – це дідусь-двірник із першої частини «Сам удома». Здебільшого люди формують свою думку про речі, яких абсолютно не знають, на основі чуток і помилкових недовражень. Телевізійні канали, через які достовірна, повна інформація могла б потрапити до слухача, просто не вважають наш реп гідним уваги з точки зору комерції. А в нашій державі тільки такими категоріями і розмірковують.

Вважаю, що це їхній промах. Неозброєним оком помітно, що донедавна глибоко субкультурний жанр «реп» вийшов у світі на перший план. Мало того, його складові активно використовуються майже в усіх популярних зараз музичних напрямках.

Реп можна почути з кожної другої автівки, з кожного другого вікна офісів і розважальних закладів. В Україні цю нішу частково заповнили російськомовні виконавці, які досить вдало гастролюють країною. Однак реп рідною мовою – це територія, яку можна і варто освоювати!

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter