«Ми забили болт на мораль»: лучанин створив на YouTube шоу без цензури. ВІДЕО

24 Вересня 2018

Лучанин Олександр Стеренчук почав знімати інтернет-шоу у форматі інтерв’ю, яке назвав «Роги і Копита».

Перший випуск з’явився на YouTube із заслуженим тренером України Олегом Хом’яком. Локацією для зйомки обрали Музей сучасного українського мистецтва Корсаків

Нагадаємо, нещодавно Олег також став героєм нашої рубрики «Луцькі тати».

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ЛУЦЬКІ ТАТИ: ОЛЕГ ХОМ’ЯК З ЕВЕЛІНОЮ ТА НЕОНІЛОЮ

Як розповів «Таблоїду Волині» Олександр, формат у «Роги і Копита» - хуліганський, без жодної цензури чи обмежень.

«Але це не означає, що поважні гості до нас не будуть приходити. Мета інтерв'ю – показати живих людей, а не телевізійних трупів, це часто є в телевізорі. Телевізор - це вже навіть не вчорашній, а позавчорашній день. А орієнтуватися на вмираючу галузь - це себе не поважати», - впевнений він.

Над випуском також працювали оператори Олег Тивонюк, Сергій Яковлєв, Ольга Соловей та Дмитро Березюк, музичні редактори Андрій Собчук та Олег Бордюк, а також Олександр Соловей.

«Ми - достойна і обезбашена команда. Болт ми забили на різні там поваги, моралі чи стандарти. Продукт має бути або провокуючим і викличним, або він просто мертвий», - розповів журналіст.

Він поділився планами, що запрошуватиме на розмову не лише відомих людей із Луцька, а й з України - від політиків до музикантів. Наступним гостем стане політик і громадський діяч, але хто це – поки тримає в секреті.

З Олегом Хом'яком говорили про «ТБ, корупцію, наркотики, спорт, ЗОЖ , секс і рок-енд-ролл».

«Я давно знаю Олега і він дуже достойна і щира людина, без якого не уявляють своє життя сотні лучан. Інтелектуал і поліпрофесіонал, від спортсмена до телеведучого, який зробив сам себе без сторонньої допомоги. Про таких людей хочеться говорити», - каже Олександр Стеренчук.

Як це було – дивіться на відео:

5

Читати ще

Коментарі

Вася

672 перегляди за 2 дні... не дивився, але цей продукт просто мертвий...

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter