Крізь підземелля та вогонь: у Луцьку відзняли буктрейлер до роману-фентезі

20 Лютого 2016
Фото: Роман ДОМБРОВСЬКИЙ, Макс ТАРКІВСЬКИЙ

Канал 1+1 оголосив конкурс «Книголав». За його умовами учасники надсилають свої казки/оповідання/уривки роману та буктрейлер, який ілюструє історію. Серед учасників вирішила заявити про себе і луцька команда ентузіастів.

«Таблоїд Волині» завітав на місце зйомок, аби показати що воно таке «буктрейлер» та як створити захопливе відео, яке спонукає читати.
Мистецьке об’єднання «стендаЛь», Студентська рада СНУ імені Лесі Українки спільно з волинською письменницею Оршулею Фариняк (справжнє ім’я Ореста Осійчук) огранізували справжні знімальні майданики на різних локаціях Луцька. Знімали відео до роману-фентезі письменниці «Айхо, або Повернення до початку».

Читати також: ВОЛИНСЬКА ПИСЬМЕННИЦЯ ПРО ІНФОРМАЦІЙНУ БЛОКАДУ, ФЕНТЕЗІ ТА ПЕДАНА

[caption]
У підземеллі луцького колегіуму Ореста Осійчук, Елла Яцута, Ілля Каїн та Назар Дубина[/caption]

Основні події роману відбуваються у Хрестовому лісі, далекій Шанталії та підземеллях Університету Природознавства. У Луцьку для зйомок обрали підземелля Волинського коледжу Національного університету харчових технологій та закинуте військове містечко.У знімальній команді взяли участь: Оршуля Фариняк (ще й як авторка сценарію), Елла Яцута (організатор зйомок), активіст, член студради СНУ, керівник проекту «СНУ Лайф» Назар Дубина (оператор), луцький фотограф Дмитро Кухарук (як звукооператор) та школяр та скейтер Ілля Каїн, що зіграв головного героя Айхо.

[caption]
У закинутів військовій казармі Назар Дубина, Ілля Каїн, Макс Тарківський та Елла Яцута[/caption]

Готовий буктрейлер чекайте вже в понеділок, 22 лютого, на сайті проекту. Саме там можна буде проголосувати за кращого героя, твір та відео.0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter