Команда луцького «політеху» змагатиметься за участь у телевізійній «Лізі сміху»

24 Січня 2019

Команда «LeGO», в яку входять студенти луцького «політеху», поїхала в Одесу змагатися за вихід у телевізійній сезон «Ліги Сміху».

Новий, п’ятий, сезон найпопулярнішого гумористичного шоу України традиційно стартує із щорічного Фестивалю в Одесі. До столиці гумору з'їдуться гумористичні колективи з усієї України та з-за кордону для головної мети – вийти в сезон.

Волинь в Одесі представлятиме команда «LeGO», яка у грудні виграла «Лігу Гумору» в Луцьку.

Нагадаємо, перша її гра відбулася у Палаці учнівської молоді в грудні 2018 року, а повноцінний сезон розпочнеться вже у лютому.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ЯК У ЛУЦЬКУ ПРОЙШЛА ПЕРША ГРА «ЛІГИ ГУМОРУ».ФОТО

«LeGO» стали першими переможцями кубка «Ліги гумору» в Луцьку.

Лідери цієї команди Владислав Літкович та Василь Лотошинський познайомилися у Студентській раді Луцького національного технічного університету, в якому навчаються. Зараз також працюють у сфері івентів – в дуеті ведучих «Open Space». Також до складу команди входять Олена Соловенюк, Христина Ващеня, Катерина Пукавська та звукорежисерка Анжеліка Тишковець.

Вони розповіли «Таблоїду Волині», як проходить їхня підготовка до «Ліги сміху».

«Це буде друга наша серйозна гра, тому в першу чергу хочемо набратися досвіду, познайомитися з іншими командами, але головна мета, звісно, – потрапити в телевізійний сезон. Хочемо достойно представити Луцьк і розвивати цей гумористичний рух на Волині, щоб кількість наших команд на відборі збільшувалася», - розповідають гумористи.

Репетиції вони проводять кожного дня. Матеріал писали двоє, але дещо допомагав редактор «Ліги гумору» з Рівного Павло Валешко.

У плані – грати в інших лігах, зокрема в Західній, яка об’єднує Львів і Рівне. До слова, в оргкомітеті цієї ліги є й представники Луцька.

За сприяння у підготовці та можливість взяти участь у Фестивалі «Ліги сміху» команда дякує ректору ЛНТУ Петру Савчуку, організаторам «Ліги гумору» в Луцьку Валерію Стернійчуку та Андрію Костенку, а також Григорію Недопаду.

За поїздкою хлопців у Одесу можна слідкувати в соцмережі Instagram на сторінці @Legolutsk. Там вони обіцяють викладати підготовку до гри та різні цікаві моменти.***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

3

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter