Зв’язування у ліжку: відома експертка поділилася з лучанами думкою про шибарі

15 Жовтня 2018

Усе більше пар у пошуках нових відчуттів випробовують в ліжку ігри, які на перший погляд дуже нагадують БДСМ. Так, наприклад, все частіше проводять майстер-класи і тренінги із шибарі.

Шибарі (можна також почути сібарі) – це давнє японське мистецтво естетичного бандажу, яке спершу застосовувалося з військовою метою затримання полонених, а потім стало елементом сексуальних ігор.

Зміст шибарі – за допомогою мотузок зв’язати людину так, щоб обв’язка не лише фіксувала її тіло і обмежувала рухливість, але і виглядала естетично, завдяки красивим вузлам і переплетенням. Іноді фіксують людину повністю, іноді зв’язують тільки окремі частини тіла (наприклад, руки за спиною, гомілку до стегна, часто за допомогою мотузків підвішують до спеціальних конструкцій тощо).Зв’язування в техніці шибарі може бути прелюдією для сексуального контакту, але може практикуватися як самостійне заняття. Відтак модель і майстер далеко не завжди є сексуальними партнерами, вони можуть бути одної або різної статі.

Дехто бачить у цьому лише естетику і встановлення довіри між моделлю і майстром, але для деяких пар шибарі стає практикою, здатною увиразнити інтимне життя. У такому випадку партнери зв’язують один одного (зрозуміло, не одночасно), і займаються сексом, поки тіло одного з партнерів знаходиться в обв’язці.

«Таблоїд Волині» поцікавився в акушер-гінеколога, ведучої популярних телепроектів Людмили Шупенюк, чи нормально зв’язувати партнера в ліжку.

«Знаєте, колись Зігмунд Фрейд сказав, що все, чим займаються двоє в ліжку – це нормально. Ненормальним є тільки повна відсутність сексу. Тому, абсурдно говорити про норми і відхилення у площині сексу. Те, що для одного може бути дикістю, комусь може приносити задоволення. Все, що приймається в парі і не нав’язуєте одним партнером іншому, є абсолютною нормою», – вважає експертка.

***

Передрук без згоди Таблоїда Волині заборонений.

4

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter