Про ЦЕ: що потрібно знати про анальний секс

15 Жовтня 2018

Текст: «Таблоїд Волині»

Спонсор рубрики: компанія «СОФТЛЕНД Україна»

«Таблоїд Волині» продовжує рубрику «Про ЦЕ», в якій йтиметься не просто про секс, а про людські страхи, проблеми та шляхи їхніх вирішень; розвінчуватиме міфи, спілкуючись із гінекологами, психологами та іншими професіоналами.

Читайте також: Про ЦЕ: Все, що ви хотіли запитати про оргазм, але соромилися

Нашими консультантами стали одразу двоє фахівців – акушер-гінеколог, ведуча популярних телепроектів Людмила Шупенюк та психолог, експерт центральних телеканалів Орест Шупенюк.

Читайте також: Відомі експерти з інтиму розповіли у Луцьку про вареники і спонтанний секс

Відоме подружжя лікарів пояснило, чому гетеропари займаються анальним сексом, чи може такий інтим заподіяти шкоду здоров’ю та як правильно поєднувати анальний секс з оральним і вагінальним.

До Ореста Шупенюка

– Чому гетеропари займаються анальним сексом?

Перш за все, це момент допитливості, в кращому розумінні цього слова. Партнери вивчають свої можливості і межі своїх бажань, шукають чогось нового та кращого.

По-друге, деякі мужчини переживають яскравіші відчуття під час анального сексу. Анальний отвір вужчий за піхву, тому іде сильніше стискання. Також важливим фактором є те, що чоловік може сміливо кінчати в жінку, якщо ми говоримо про незахищений секс.

Для багатьох мужчин те, що жінка дозволяє увійти в свій анальний отвір, є свідченням повного прийняття. Тоді чоловік відчуває себе переможцем.

Деякі жінки також отримують від цього задоволення, бо перетинка між анальним проходом і статевими органами невелика.

Звичайно, існує багато страхів. Чоловік, який зазвичай виступає ініціатором, має фізично і морально підготувати жінку. А їй, у свою чергу, треба вивчати свої ерогенні зони і довіряти не стереотипам, а власним відчуттям. І, якщо обидва партнери отримують задоволення від анального сексу, це стає постійною практикою.

– Яким має бути перший раз?

В першу чергу, жінка має цього хотіти, або хоча б не бути проти. Вона має позбутися будь-яких бар’єрів і довіритися своєму партнеру. Мати величезне бажання зробити приємно і собі, і йому. Скоріше, навіть, тільки йому, адже більшість жінок все ж таки входять в анальний секс нейтрально.

Входження має бути поступовим і достатньо тривалим. Лубрикація має бути інтенсивною. Потрібні ласки, прелюдії. З першого разу досягнути результату не завжди вдається.

Коли жінка відчуває біль, вона не має його ігнорувати і повинна сказати про це партнеру. У чоловіка має бути стовідсоткова ерекція, бо зайти в анальний отвір при неповній ерекції майже неможливо.

Також у жінки може бути така будова сфінктеру, при якій займатися анальним сексом доволі проблематично. Якщо член середнього чи великого розміру, на це може піти багато часу і не завжди принести результат.

– Чи всім чоловікам подобається анальний фістинг?

Ні, це дуже індивідуально. Деякі мужчини несвідомо бережуть свій анальний отвір, тому що задіяння його у сексі викликає у них асоціацію з педерастією.

Хоча є чоловіки, яким подобається така додаткова стимуляція. Деякі навіть не можуть без цього кінчити. Такі нюанси мають обговорюватися між партнерами. Взагалі, в сексі немає таких поведінкових шаблонів, які б щось дозволяли чи забороняли.

Часто чоловіки теж тягнуться пальцями до анального отвору жінки.

– Якщо чоловік надто часто надає перевагу анальному сексу, це може вказувати на його латентний гомосексуалізм?

Не думаю. Латентний гомосексуалізм вимагає додаткових проявів. Кожен з нас несе в собі багато нахилів. Справа лише в пропорціях, адже ми всі всередині трохи жертви, трохи убивці. Трохи садисти, трохи мазохісти.

Це стосується і сексу. Коли пропорції виходять з умовної норми, людина змінює орієнтацію.

Наприклад, народилася жінка «натуралкою», а потім сталися проблеми в особистому житті, чоловік трапився поганий… І після цього вона потрапляє в золоті жіночі руки... Варіантів безліч.

Я радив би жінці насторожитися, якщо партнер зовсім відмовляється від вагінального сексу на користь анального чи орального. Це вже відхилення. Взагалі жінка, зі своїми тонкими відчуттями, здатна це регулювати.

До Людмили Шупенюк

– Чому гетеропари займаються анальним сексом?

Це просто ще один з методів отримати задоволення. Далеко не всім жінкам подобається анальний секс. Однак, через пряму кишку іде стимуляція шийки матки, тому жінки, у яких вона розташована близько до прямої кишки, можуть отримувати оргазм у такий спосіб.

Також багато жінок користуються цим методом під час місячних. А деяким подобається анальний секс, як додаток до вагінального.

– Чи потрібно готуватися до анального сексу?

– По-перше, має бути порожня пряма кишка. Якщо жінка не може випорожнити свій кишечник, можна навіть зробити клізму.

Треба застосовувати змазку. Без лубрикації процес буде достатньо болісним.

Чоловік має не просто хотіти, а вміти займатися анальним сексом. Якщо він зробить це занадто швидко чи грубо, то це, скоріш за все, буде перший і останній раз. Рухи мають бути м’якими і повільними. Спочатку навіть можна спробувати пальцями, чи за допомогою іграшок.

Також не має бути проблем з кишечником: тріщин прямої кишки, гемороїдальних вузлів тощо.
Я радила би користуватись презервативом. Більшість жінок не звертають на це уваги, але потім може розповсюдитись кишкова паличка.

– Як правильно поєднувати анальний секс з оральним та вагінальним?

Якщо пара, припустимо, не любить користуватись презервативом, бажано, щоб спочатку був оральний секс, потім вагінальний і на завершення – анальний. Головне, щоб не було переходу з анального на вагінальний. Тому що у піхві дещо інша флора. Дуже часто такий перехід може спричинити бактеріальний вагіноз чи цистит. Або, наприклад, для анального використовувати презерватив, а перед вагінальним його знімати.

– Чи можуть регулярні заняття анальним сексом спровокувати геморой?

До геморою ні. Якщо секс був занадто різкий, чи жінка недостатньо до нього підготувалась, можуть виникнути тріщини прямої кишки.

Геморой – це, по суті, варикоз – застій в судинах. Спричинити варикоз анальним сексом неможливо. Він може спровокувати випадіння гемороїдальних вузлів, якщо вони були до цього, і спричинити загострення. Тому, якщо у жінки геморой, їй не варто займатись анальним сексом.

***

Передрук без згоди «Таблоїда Волині» заборонений.

11

Читати ще

Коментарі

луцьк

дурдом

мда

куди котиться цей світ... содом і гомора...

Сергей

Когда хочется и нравится обоим, то почему НЕТ? Свой интим нужно улучшать новыми эмоциями . Главное осторожно и с уважением к партнеру

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter