BLOG на нічку: вся правда про жіночу сексуальність

10 Липня 2019

Що таке жіноча сексуальність? Як відчувати себе бажаною? Про це і не тільки вам розповість «Таблоїд Волині» у своїй постійній рубриці «BLOG на нічку».

Якщо бажаєте побачити і свій блог на сторінках нашого інтернет-видання – надсилайте тексти на електронну пошту: [email protected].

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: BLOG НА НІЧКУ: ІНСТРУКЦІЯ З ЖІНОЧОГО ОРГАЗМУ.

Не завжди оголене тіло та еротична білизна говорить про вашу сексуальність. У більшості випадків – це предмети спокушання, які підійдуть лише для того, щоб «заманити жертву».

Найголовніше правило сексуальності – відчувати себе комфортно у своєму тілі. Якщо ж ви незадоволені чи соромитесь його, то ваші рухи стають скутими і штучними, м’язи занадто затиснуті або, навпаки, без тонусу, а це робить вас непривабливою. Прикладом стане відома актриса Мерлін Монро, творчість якої пов’язана з її сексуальністю та жіночністю. Навіть недоліки фігури не заважали їй бути бажаною та неймовірно красивою.

Сексуальність – це здатність жінки отримувати задоволення під час спілування з чоловіком. Тому флірт і загравання – нормальні речі для цього процесу. Варто бути собою, не нервувати і вести себе максимально природньо.

Щоб відчувати себе красивою та сексуальною потрібно, перш за все, знаходитись у комфортному та красивому для вас одязі. Макіяж також відіграє важливе значення: не завжди тонни тонального крему чи декілька шарів туші допоможуть вам виглядати впевнішою. Якщо ви почуваєтесь привабливою і без макіяжу – це прекрасний варіант саме для вас.

Жіноча сексуальність – це мистецтво, яке найбільше відображається у відчутті свого тіла. Кожна красуня, яка знає плюси свого відображення, зможе ідеально вибрати одяг згідно до свого типажу. Якщо ви любите речі овер-сайз – ризикуйте і не хвилюйтесь, що це зможе якось вплинути на вашу сексуальність.

Багато чоловіків надають перевагу розумним жінкам і вбачають їх сексуально привабливими.

Тому ваш вибір – що носити, який типаж фігури мати та як спілкуватись. Якщо ви впевнені в собі і відчуваєте себе кофортно – ви найсексуальніша жінка на планеті.


2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter