BLOG на нічку: інструкція з жіночого оргазму

09 Лютого 2019

Сьогодні у рубриці «BLOG на нічку» від «Таблоїда Волині» – поради лучанки Олени Кузьмич щодо того, як зловити «невловимого білого кролика». Іншими словами – про жіночий оргазм.

Матеріал був опублікований на сайті TCH.ua.

Якщо бажаєте побачити і свій блог на сторінках нашого інтернет-видання – надсилайте тексти на електронку: [email protected].

***

Багато жінок переймаються тим, як досягти оргазму, і якщо ви одна із них — цей блог для вас.

Жіночий оргазм – невловимий, наче білий кролик, і я сподіваюся, що наступні поради допоможуть вам, жінкам, його досягти – якщо маєте таку проблему.

Не очікуйте понад міру (не плутати із фантазіями).

Іноді, уявляючи секс із коханим, ми фантазуємо вигадливі пози, феєричні відчуття і шалені пестощі. Але коли діло дійде до самого сексу – ви просто здуєтесь. Бо ніхто і ніщо не здатне справдити завищені очікування. Розчарування тут – неминуче. Чесно. Одного разу я, їдучи на побачення, встигла науявляти навіть колір квіточок на простирадлі (між іншим, якраз це справді мало місце), а ось все інше… Я так зосередилась на порівнянні картинки в голові і того, що відбувалось у реальності, що який там оргазм – я не могла відволіктись від своїх думок! Висновок напрошується сам собою — не дозволяйте деталям у вашій уяві домінувати над дійсністю.

Як сказали мені колись на супермодному тренінгу, «комунікувати треба ротом»: не в значенні орального сексу, а говорити про свої бажання. Чоловіки – не телепати, вони не вміють читати думки. Когось із представниць прекрасної половини людства збуджують ніжні погладжування, комусь подавай грубощі, а хтось не уявляє оргазму без тривалої прелюдії.

Ми з вами всі дорослі люди, тому говоріть партнеру про те, як ви хочете досягнути оргазму, і про те, що для цього він має зробити. Не можете говорити від пристрасті або сорому (якщо серед тих, хто читає цей блог ще є такі) – простогніть або в крайньому разі – промугикайте чи просто скеруйте руки й інші частини тілі партнера туди, куди треба. Часи «я принцеса, я тут вся така лежу, задовольни мене» давно закінчилися – варто брати оргазм у свої руки.

Не видушуйте з себе оргазм

Не мусольте, бо ще дірку протрете. Жартую. Не картайте себе за відсутність оргазму, ви ж не машина якась. Не вийшло цього разу – вийде наступного, адже вас від приємної насолоди може відволікти все, що завгодно: починаючи від котів, які шкребуться у двері (а чого це їх виставили), і закінчуючи фінансовими розрахунками в голові (брешу, я філолог, мені ближче щось про темпоральні синтаксеми).

Крапля камінь точить не силою, а частим падінням. Якби це дивно не звучало: щоб отримати оргазм – займайтеся сексом. Не варто очікувати, що на початку статевого життя чи початку стосунків із новим партнером вас буде накривати з головою. Просто дайте вашому тілу звикнути до нових відчуттів.

Довіра і відчуття безпеки – серед найважливішого

Якось мені сказали, що я колода (хоча я думала, що як мінімум сексуальне поліно), і це закрило мені приємні відчуття на кілька місяців. Тому ваш партнер має викликати не лише пристрасть і бажання, але й відчуття довіри і безпеки, а ви не будете чекати від нього чергової «підколки».

Фантазуйте, не соромтеся, і буде вам оргазм

Я якось закрутила в голові роман із колегою і успішно завершила ці стосунки – там же, в голові. А далі у вас є два варіанти: перший – втілити все це шаленство у життя, або – успішно сублімувати, як навчав дідусь Фройд.

Експериментуйте

Вивчіть свій клітор, мов свої п’ять пальців, тьху, це п’ять пальців мають вивчити клітор. Сходіть до секс-шопу і придбайте «зайчика» для найчутливішої жіночої точки – це такий вібратор з «вушками». Повірте, він підніме вас до вершини блаженства, а далі справа за вашим партнером.

Любіть

Любіть себе, своє тіло, критичні дні, шрам на лівій нозі, маленький прищик на носику, першу сиву волосину. Бо лише коли ми любимо, ми можемо повністю розчинитися у своїх почуттях і досягнути оргазму.

І найголовніше: знайдіть справді свого чоловіка, бо тільки він і може бути тим білим «кроликом», який приведе вас до блаженства.

Якось мій чоловік побачив рекламний ролик гелю для підсилення оргазму, де жінку веселково розмазало по простирадлу, а потім підняло і гепнуло. Він здивовано запитав: «А, що жінки так кінчають?». «Так», — відповіла я, і зрозуміла, що таки знайшла свого ідеального партнера, бо мені не треба уявляти відчуття цієї жінки – я знаю як це в реальності.

Гарних вам оргазмів!


4
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter