Успішно!

BLOG на нічку: яєчка горностая, крокодилячі екскременти та інші шалені види контрацепції

26 вересня світова спільнота відзначає День контрацепції. Про презервативи, пігулки, спіралі та інші подібні засоби запобігання вагітності всі ми знаємо ще зі школи.

26 вересня світова спільнота відзначає День контрацепції. Про презервативи, пігулки, спіралі та інші подібні засоби запобігання вагітності знають практично всі. А от деякі методи, до яких зверталися наші предки можуть і розсмішити, і шокувати. ТОП-10 найгірших контрацептивів в історії людства зібрали на сайті «ВВС Україна»

Якщо бажаєте побачити і свій блог на сторінках нашого інтернет-видання – надсилайте тексти на електронну пошту: [email protected].

***

Зітхаєте від надокучливої необхідності щодня приймати протизаплідні засоби? Закочуєте очі в незручну мить, коли треба надягти презерватив

Що ж, друзі, проковтніть цю гірку пігулку, прямо й переносно. Згадані методи контрацепції, напевно, можна зарахувати до найкращих винаходів у галузі медицини за останні двісті років.

Саме тому щороку 26 вересня ми віддаємо їм належне – відзначаємо Всесвітній день контрацепції.

Ентузіасти з різних організацій по всьому світу започаткували його з метою донести людям інформацію про різноманітні методи контрацепції, а також, у формулюванні Всесвітньої організації охорони здоров'я, «допомогти молоді робити поінформований вибір у питаннях, які стосуються сексуального і репродуктивного здоров'я».

Замислимося на хвилинку, яка чудова річ – контрацепція. 

Презервативи, зокрема, відіграють величезну роль у профілактиці захворювань, що передаються статевим шляхом, а винахід протизаплідних пігулок уперше дав жінкам реальний спосіб контролювати репродукцію.

Звісно, ці контрацептивні засоби теж не без проблем – навряд чи треба розповідати про побічні ефекти від пігулок. Та важко заперечити, що життя набагато краще з контрацептивами, ніж без них.

Тому ми й пропонуємо вам експрес-знайомство з найскладнішими, найдурнішими, а часто й найнебезпечнішими методами запобігання вагітності, на які покладалося людство, перш ніж отримало розкіш користування компактним гумовим виробом. Та й на пігулки ви поглянете прихильніше, коли дізнаєтесь, що їхня історична альтернатива – пити свинець чи прикріпляти собі до ніг тестикули тварин.

Готуйтесь, ви будете вражені.

Присісти й чхнути

Так-так, стара добра вправа «присядь і чхни»! Уперше чуєте? Щаслива ви людина. А от давні греки були практично переконані, що ця вправа має гарантований протизаплідний ефект. За «науковим» поясненням, якщо відразу після акту кохання жінка підскочить й присяде навпочіпки, це не дасть спермі потрапити їй в утробу. А пара чихів закріпить ефект. Один-два-три - і ніяких дітей*.

*Наш сайт не несе відповідальності за дітей, які можуть з'явитися на світ після використання цього метода, адже він не відповідає сучасній науці – та й здоровому глузду загалом.

Яєчка горностая

У старі добрі часи, коли місце науки посідали забобони (тобто, у темному європейському середньовіччі), комусь – напевно, дуже успішному і професійному чародію – спала на думку геніальна ідея.

BLOG на нічку: яєчка горностая, крокодилячі екскременти та інші шалені види контрацепції
BLOG на нічку: яєчка горностая, крокодилячі екскременти та інші шалені види контрацепції

Він переконав своїх співгромадян, що вагітність не прийде, якщо перед статевим актом прив'язати жінці до ноги яєчка горностая. Бо навіщо розвивати гінекологію, якщо на твоєму боці магія? Хоча, здавалося б: як побачиш на нозі коханої підвіску з відрубаних тваринячих яєчок, то відразу все бажання зникне.

Вода з ковальської майстерні

Повернімося до ексцентричних пращурів нашої цивілізації – стародавніх греків – та їхнього генія контрацептивної думки: напитися води з кузні. Мається на увазі та вода, в яку коваль занурює інструменти для охолодження.

Чесно, цей метод досить ефективний, адже – сенсація! – у цій воді повно свинцю. Тож можна сподіватися, що не завагітнієте; але не дивуйтесь побічним ефектам - нудоті, відмові нирок, судомам, комі та смерті. Без жартів.

Дивовижно, що одна з версій цього методу застосовувалась ще відносно недавно: під час Першої світової війни жінки свідомо йшли працювати на свинцеве виробництво, сподіваючись, що це зробить їх безплідними.

Крокодилячі екскременти

Ох. Що тут скажеш. Знімемо капелюхи перед стародавніми єгиптянами за практичність їхнього мислення (це ж вони додумалися витягати мізки через ніс, готуючи тіло до муміфікації).

Єгиптяни допетрали, що ніхто не завагітніє, якщо створити «там унизу» якусь фізичну перешкоду. Геніально! Але все зіпсував якийсь йолоп, який підняв руку і запропонував зробити цю перешкоду з меду та крокодилячих екскрементів. І навіщо йому дали слово?  

BLOG на нічку: яєчка горностая, крокодилячі екскременти та інші шалені види контрацепції
BLOG на нічку: яєчка горностая, крокодилячі екскременти та інші шалені види контрацепції

Отже, після важкого дня ієрогліфічного письма, або бальзамування небіжчиків, або чим там іще займалися єгиптяни, вони ліпили пробки з відходів крокодилячої життєдіяльності та вставляли їх за призначенням. Віддамо їм належне, це своєрідна версія діафрагми, яка сьогодні широко використовується для контрацепції.

І все одно... ми не схвалюємо.

Чай з тестикул

Ура, знову тестикули!

Цього разу в канадців XVI ст. Вони зналися не на аксесуарах для ніг, а на авторських напоях. Наприклад, додавали у самогон висушені й перемелені яйця бобрів. Гримуча суміш!

Ефективність приблизно така ж, як у вищезгаданих горностаєвих підвісок, та є додаткова перевага: можна було напитися до чортиків. Як то кажуть, немає лиха без бобра.... ой, тобто, добра.

Кишки тварин

Інакше кажучи, прадавні презервативи. Хоч вірте, хоч ні, обгортання робочого органа захисним покриттям – ідея зовсім не нова.

Та перш ніж винайшли гуму зі смаком піна-колади, люди мусили обходитися кишками тварин. В одному з найстаріших письмових документів на цю тему згадується презерватив з свинячої кишки. Додається навіть інструкція (все для нашої зручності!), яка пропонує перед використанням замочити виріб у теплому молоці.

Тільки не переплутайте склянки, якщо перед сном вам захочеться молока з печивом!

Лимон Казанови

Власне, тут не йдеться про один конкретний лимон, але кажуть, що славетний ловелас полюбляв такий метод: взяти півлимона, вичистити з нього м'якоть і вставити жінці у вагіну.

Шкірка слугує матковим ковпачком, а кислий сік – потужний сперміцид, тож метод загалом працює. І дає відчуття свіжості на кілька днів.

Знаєте, як кажуть: коли життя видає вам лимони… вставляйте їх у вагіну.

Ртуть

Як це, напевно, сексуально – випити чарочку ртутної настоянки після бурхливої ночі.

Ще за дев'ять століть до нашої ери китайські фахівці з контрацепції радили жінкам відразу ж після сексу проковтнути 16 пуголовків, смажених у ртуті. Цей метод подібний до свинцевої води – ефективний, але дуже отруйний для організму.

BLOG на нічку: яєчка горностая, крокодилячі екскременти та інші шалені види контрацепції
BLOG на нічку: яєчка горностая, крокодилячі екскременти та інші шалені види контрацепції

Так, жінки від нього не вагітніли… у багатьох випадках, до кінця своїх днів. Інші наслідки: захворювання печінки, нирок та інших важливих органів, у найгіршому випадку – смерть.

У такому контексті тупотіння маленьких ніжок вже не здається страшним.

Опій

Назвемо це «методом імені Шерлока Холмса».

Втім, задовго до того як був зачатий містер Холмс, мешканці острову Суматра зрозуміли, що опійний мак - не просто гарна квітка. Жінки використовували його коробочки під час статевого акту в якості діафрагми, а також вставляли у вагіну маковий цвіт, що нібито справляло такий самий ефект, як і куріння опію.

Ефективність цього методу невідома, та принаймні людям було весело.

Ми знаємо, про що ви подумали. Так-так, ми до вас звертаємось. Це не привід для п'ятничних експериментів, хоч би як вам не кортіло.

Вагінальний душ з кока-коли

Після такого похмурого історичного екскурсу ви, напевно, раді сидіти у своєму комфортному кріслі в далекому майбутньому. Тож ось вам останній метод, що був поширений якісь шістдесят років тому.

Як добре відомо, кока-кола – річ універсальна. Вона добре міксується з горілкою, освіжає у спеку, розчиняє зайві зуби. Та навряд чи ви чули, що її також використовували як контрацептив.

Після любощів жінки заливали цей солодкий газований напій собі у… м-мм, тіло. Лікарі висували теорію, що цукор руйнуватиме спермії, а бульбашки сприятимуть проникненню рідини у вагіну.

BLOG на нічку: яєчка горностая, крокодилячі екскременти та інші шалені види контрацепції
BLOG на нічку: яєчка горностая, крокодилячі екскременти та інші шалені види контрацепції

Вочевидь, у 1950-ті роки таке наукове пояснення багатьох задовольняло, й вагінальні душі з кока-коли набули популярності.

Не кажучи про складну фізичну логістику такого «заливання», уявіть собі ті липкі й брунатні простирадла. А потім і сотні сюрпризів-діточок.

Отже, це була підбірка найбожевільніших контрацептивів у історії людства. Заради всього святого, не застосовуйте їх у домашніх умовах. Адже вони недаремно опинилися у темних архівах історії.

Додати новий коментар