Заселфилися з кумирами: «сонячні» волиняни перемогли у міжнародному конкурсі. ФОТО

03 Березня 2020

Волиняни з танцювального колективу «Соняшник» ГО «Даун-синдром» взяли участь в XIV Міжнародному фестивалі-конкурсі «Україна єднає світ», який відбувся у Києві. Вони здобули перше місце в номінації «Хореографія», а танцювальний номер «Мамин вальс» увійшов у 28 кращих номерів серед майже 300. Додамо, що колектив «сонячних» дітей змагався зі звичайними колективами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:У СТАРОМУ МІСТІ ЗАПРАЦЮВАЛА КАВ'ЯРНЯ ХЛОПЦІВ З СИНДРОМОМ ДАУНА. РЕПОРТАЖ

Про це повідомила на своїй фейсбук-сторінці Олена Мельник.

«Такий насичений подіями тиждень, що просто немає часу за зустрічами та поїздками поділитися своїми враженнями й емоціями від участі в цих подіях!

Звичайно яскрава подія у житті танцювального колективу "Соняшник" ГО "Даун-синдром" – участь в XIV Міжнародному фестивалі-конкурсі "Україна єднає світ" в м.Києві та 1 місце в номінації "Хореографія". Особливо приємно було виступити на гала-концерті фестивалю з "Маминим вальсом", який увійшов у 28 кращих номерів серед майже 300 номерів. Наш колектив "сонячних" дітей та їх мам змагався у конкурсі на рівні зі звичайними колективами, і наша нагорода особливо цінна для нас!

Дякуємо всім причетним до організації та проведення цього свята творчості! Дякуємо нашій хореографці та великій подрузі наших дітей Олені Балабаш, яка була ініціаторкою та організаторкою поїздки. Дякуємо хореографкам Тетяні Клінкевич та Аліні Панасевич, що вкладаєте душу у наших дітей. Особлива подяка директорці фестивалю Ларисі Ощаповській за те, що повірила в наших дітей, та за запрошення на фестиваль. Дякуємо чудовому зірковому журі за терпіння – тепер ми маємо чудові селфі зі своїми кумирами. Щиро дякуємо Луцькій міській раді, управлінню соціальних служб та Ліні Галан за забезпечення автобусом для поїздки на фестиваль», – додала лучанка.
2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter