У «Промені» показали мультфільм для «сонячних» дітей

25 Грудня 2020

Спеціально до новорічно-різдвяних свят до кінотеатру «Multiplex «Промінь» запросили дітей із синдромом Дауна та їхніх батьків для перегляду сімейного мультфільму «Сімейка Крудсів: Нова Ера». Особливих гостей частували попкорном на їх вибір. Дітки могли обрати середній бакет будь-якого із восьми смаків попкорну, які є на кінобарі, та додатково отримати великий розливний напій.

«З ініціативою влаштувати благодійний показ до голови правління громадської організації «Даун-синдром» Олени Мельник звернулася команда кінотеатру, запропонувавши обрати фільм чи мультик, який був би цікавий як дітям, так і дорослим, адже у «Multiplex» наразі є великий вибір якісного сімейного кіно. Подібні покази проходять не вперше. ГО «Громадський рух «СВІДОМІ» в партнерстві з кінотеатром «Промінь» не раз організовували безкоштовні сеанси популярних художніх чи документальних українських та зарубіжних кінострічок для пенсіонерів, спеціальні покази для інклюзивних дітей з вадами слуху чи ДЦП», – кажуть у розважальному центрі.

Директор кінотеатру Дмитро Грелюк запевняє, що подібні ініціативи надзвичайно важливі, адже дають змогу найбільш незахищеним верствам населення повністю влитися у життя міста. Кінопоказ для дітей із синдромом Дауна ще раз підтвердив, що «сонячні діти» також потребують любові, поваги та бажають простих дитячих розваг, особливо, в період зимових свят, а кінотеатр «Multiplex «Промінь» з радістю може допомогти у їх здійсненні.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter