Як луцькі «сонячні» діти відпочивали у казковій Болгарії. ФОТО

09 Серпня 2020

«Досі не віриться, що нашій "сонячній" компанії вдалося цьогоріч відпочити у казковій Болгарії», – розповідає голова ГО «Національна гідність» Олена Балабаш. Попри перешкоди, їй вдалося організувати незабутню морську подорож для луцьких «сонячних» дітей.

Про відпочинок на Сонячному Березі Олена розповіла «Таблоїду Волині».

«На заваді нашій поїздці, яку я почала організовувати ще з січня, були постійні карантинні обмеження. Починаючи з червня ми п'ять разів переносили дату нашого виїзду. І ось нарешті кордони відкрили! З великим хвилюванням ми вирушили у довгоочікувану подорож. Хочеться зазначити, що карантинний відпочинок має свої переваги. По-перше, на кордоні зовсім немає черг з автобусів; по-друге, дорогі готелі знизили вартість путівок, і це дало можливість багатьом туристам за помірну ціну відпочити по-королівськи. А ще завдяки нашій команді усі, хто відпочивав на Сонячному Березі мали можливість послухати українські народні пісні, помилуватися майорінням жовто-блакитних прапорів та красою національного вбрання.

Безмежно тішуся тим, що вперше зі мною в таких гарних умовах з насиченою програмою змогли провести ці незабутні два тижні мої «сонячні» друзі. Наша щира, весела, неповторна компанія волинян запам'яталася усім мешканцям готелю яскравими образами, тематичними вечірками, цікавими розвагами, ініційованими мною, а також запальними дискотеками, іграми дарц, водним поло, груповими заняттями з аеробіки, фітнесу, турнірами з тенісу, футболу, які щодня нам дарували чудові аніматори. Важливою складовою повноцінного відпочинку є харчування all-inclusive, яке ми й обрали.

Потішило нас і липнево-серпневе море, що завжди було чистим і теплим. Іноді спокійним, іноді грайливим і навіть бурхливим. Хороша компанія, чудовий готель, цікаве дозвілля, смачне харчування, яскраве сонечко, надійний перевізник зробили наш відпочинок незабутнім! Заряджені позитивом ми повернулися до дому, щоб робити щасливим інших!».


6

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter