«Заробіток від 100$ на день», – луцький фотограф розповів про «продавців повітря»

26 Вересня 2019

Фотограф Влад Кардаш розповів про те, як заробляти від 100$ на день та про «успішний успіх». Також лучанин змотивував своїх підписників підійнятися з дивану та почати працювати.

Все це він виклав на своїй інстаграм-сторінці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ЗАРОБИЛА 800 ТИСЯЧ ЗА МІСЯЦЬ», – ВОЛИНСЬКА МІЛЬЙОНЕРКА ПРО СВІЙ БІЗНЕС ТА ВИТРАТИ

«Як заробляти від 100$ на день дистанційно та без капіталовкладень?

Проспись, ніяк.

Всі продають ср*ні кейси по заробіткам, вчать заробляти й говорять про «успішний успіх» та продають повітря наївним "додікам". Навзаєм люди шукають заробітку аби попростіше і аби побільше. Всі стають лінивими муд*ками, які хочуть щасливого життя, нічого для цього не роблять і по-чорному заздрять тим, хто чогось досягає важкою працею.

"Легких" грошей не буває! Все, к*рва, будується на поті, сльозах, розчаруваннях, недоспаних ночах, опущених руках і падіннях, довгих падіннях без грьобаних злетів, коли хочеш закинути все і піти бомжувати в центрі до "Шеви".

Тому, перестань відгукатись на подібного роду оголошення, бери себе в руки і працюй над своїм майбутнім! Створюй свій унікальний продукт, розвивай свій особистий бренд! Тобі ж не 80 років, коли немає часу вже щось виправити і ти попросту "згавнякав" всі можливості. І досить склиглити про те, що ти не знаєш з чого почати. У світі, здається, й справді є чим зайнятись кожному з нас», – йдеться у дописі.


11

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter