Як і де організувати весілля в Луцьку. Поради
Організація весілля в Луцьку. Як та де організувати весільну подію в м.Луцьк? Що потрібно на весілля? Де найкраще святкувати весілля в Луцьку?
05 Серпня 2024
Успішно!
А ось і я – #Bride2020. І я хочу весілля.
Текст і фото: Лада ДИМНА
Ви, може, навіть не планували ніякого весілля, хотіли фотосесію і на моречко з коханою людиною. Але... щойно каблучка опинилася на пальці, в просторі прозвучало це «так», гормони щастя вдарили в голову, мама запитала, коли весілля.
«Десь літом», – випалила я.
З цього почався процес підготовки і народився цей блог. Тож від цієї публікації і до дня мого весілля запрошую читачів «Таблоїда Волині» проходити цей шлях разом. Наречених кличу в коменти, аби радитися та жартувати. А ще діліться лайфхаками, адже для наречених часто придуманий спеціальний маркетинг.
І ось, я – #Bride2020. Так-так, цей і ще багато дивних інста-тегів ми з вами вивчимо. А ще я наречена у високосному році, тому фрази «це все забобони», «та не росте в мене живіт», «ні, нам не треба спішити» стали моїми головними друзями у деяких весільних салонах. Чимало консультанток просто не вірять, що у високосному році одружуються просто тому, що хочуть будувати сім’ю. Ба, навіть розкажуть вам історію про вигадану клієнтку, яка не зізналася, що вагітна і потім не влізла в сукню. Таким вагітним бабайкою вас лякатимуть, щоб не затаїли гріха перед консультанткою салону.
А ще для вас може бути цікава акція. Один з луцьких салонів в центрі міста бере гроші за примірку суконь. Сума дуже символічна, 10 гривень ха кожну. Проте, це лише якщо наречена приходить з подругами. Якщо ж з мамою, то грошей за примірку платити не треба. Мама – це верифікація того, що у вас весілля, а не ви просто сукні міряєте, аби розважитися.
Справедливо сказати, що все ж більшість наших весільних салонів вражають таки приємно, але для них у нас згодом окрема публікація.
Давайте до справи. Мій досвід показав, що які б не були у вас неймовірні рідні, взаємопорозуміння в парі та спільні плани на майбутнє, але своє весілля треба спочатку відвоювати.
Хтось із ваших близьких може дратувати нареченого.
Хтось не уявлятиме весілля без знімання фати.
Хтось із подруг бабусі буде проти кедів під весільну сукню і буквально вимагатиме, щоб обирала собі туфлі на підборах. Так, на весь день. Чому? Бо так треба. «Так треба» – слова, які ви будете ненавидіти всім серцем під час підготовки.
А бабуся точно захоче викуп з підкладанням подушок. І відбуватися він має в рідному селі. Ну й що, що до нього 100 км, а гуси в дворі не вписуються в концепцію вашого відео? Вам незручно там збиратися, не знаєте майстрів? Ой, та всі перукарі однакові, попросимо сусідку, вона зробить макіяж.
Всі ці речі треба пройти.
І коли у шафі буде сукня, фату заміните на вінок з живих квітів, а на поличці стоятимуть білі Adidas до сукні, війна все одно ще не виграна.
«Ми можемо контролювати появу наших дітей»;
«Ми дорослі люди, весілля у нас, говоріть зі мною, а не з моєю мамою»;
«Давайте підпишемо договір та пропишемо умови співпраці»;
«Це моє свято, давайте будемо робити, як хочу я, не як роблять всі»;
«Мені нецікаво, що скажуть люди, які мені не близькі»;
Чому зараз першим ми вибираємо заклад? Не дату, не сукню, не стиль? Давайте чесно, у Луцьку є два стилі закладів: білі колони і атласні скатертини або багато дерева і трохи хенд-мейду. Чистого лофту, розкішної класики або провансу годі шукати, особливо, якщо у вас 90 людей. Виберіть між розкішними закладами і стильною простотою, а концепцію лишіть декораторам. Вони якраз стали ще одним приємним враженням.
Звісно ж ви оберете сезон, в ньому гарні дати і втішено подумаєте, що вибір є. АЛЕ! Вам треба знати, що в суботу не вінчають, а в п’ятницю багато кого не відпустять з роботи. Вибираємо неділі, зважаємо на піст. Залишається десь дві неділі. Одна з них в закладі вже точно заброньована. Вуаля, у вас залишається аж одна дата. Бачите, як просто. Якщо вінчання проходитиме не в день весілля, то дат і справді більше, вітаю.