Волинський активіст місяць марно прикидався дівчиною, аби звабити «ймовірного педофіла». ФОТО

13 Березня 2019

Головне фото: кадр з відео «24 каналу»

Скандально відомий волинський активіст та політтехнолог обурився з того, що правоохоронці не виявили складу злочину у його переписці з рівнянином, якого той вважає педофілом.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав Ілля Токаренко під ніком Don Alexeich.

Ілля зізнався, що понад місяць вів переписку (як 14-річна дівчинка) з чоловіком з Рівненщини, якого він вважає педофілом – знайшов він його, мовляв, у соцмережах, і відразу поділився інформацією з правоохоронцями.

Поки поліція «пробивала» інформацію щодо цього чоловіка, волинський активіст весь час вів з ним переписку, аби спровокувати на здійснення злочину. Для телефонних розмов з «потенційним педофілом» він навіть залучив свою дружину.

Втім, як зазначив Ілля Токаренко, «потенційний педофіл» виявився «продуманим і спритним» – він так і не висловив бажання зустрітися з «дівчинкою-Іллєю».

«Щодня переписка з ним вже просто зводила з розуму. Я вже звертався і до професійних психологів, щоб якось збити його з настороги, але здебільшого сам перечитував літературу по повадкам таких людей, про їх слабкості та тонкощі їхнього характеру», – зізнався активіст.

Врешті-решт він отримав листа від рівненських правоохоронців, які зазначили, що переписка не містить «достатньо відомостей, які б вказували на наявність кримінального правопорушення».

Це дуже обурило волинського політехнолога. Зокрема, він написав, що у майбутньому повідомлятиме про подібне не правоохоронцям, а ультра-радикалам, які вирішать це питання притаманним їм методом: «щоб яйця таких уродів вісіли на стовпах».3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter