Відомий лікар з Волині розповів, як пришвидшити метаболізм. ВІДЕО

22 Квітня 2020

Один з найвідоміших лікарів країни, хірург Ростислав Валіхновський став героєм ранкового шоу «Сніданок з 1+1», де розповів про ознаки порушення метаболізму та розвінчував найпоширеніші міфи. Волинянин також назвав список «небажаних» продуктів, від яких варто відмовитися тим, хто піклується про своє здоров'я.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ВАКЦИНА З’ЯВИТЬСЯ НЕ РАНІШЕ НАСТУПНОГО РОКУ»: ВІДОМИЙ ЛІКАР З ВОЛИНІ ПРО КОРОНАВІРУС. ВІДЕО

Відео Ростислав виклав на своєму ютуб-каналі.

«Метаболізм: 5 міфів і фактів

Міф: Ви неодноразово чули, що часте вживання їжі маленькими порціями може допомогти вам пришвидшити обмін речовин. Дослідження встановили, що частота прийомів їжі не впливає на швидкість обміну речовин та не призводять до зниження рівня ваги. Цей процес також абсолютно не залежить від калорійності їжі. Якість метаболізму залежить від повноцінності харчування (достатньої кількості білків, жирів, вуглеводів та вітамінів).

Факт: У жінок метаболізм повільніший, ніж у чоловіків. Жінки мають тенденцію до пропорційно меншого об’єму м'язів. У чоловіків більше тестостерону, тому їхнє тіло схильне до набору набагато більшої м’язової маси. Це є причиною того, що чоловіки спалюють більше калорій.

Міф: Часто говорять, що від метаболізму залежить ваше схуднення. Правда ж полягає в тому, що метаболізм є одним із компонентів вашої ваги, але це не єдиний фактор. Генетика, розлади харчової поведінки, депресія, дефіцит сну, гормональний фон - саме це ключові фактори, які впливають на стан ваги. Низький рівень метаболізму рідко впливає на збільшення ваги, а зв'язок між пришвидшенням метаболізму та успішною втратою ваги не доведений.

Факт: І хоча метаболізм не впливає на стан ваги, він відіграє ключову роль в процесах регенерації та оновлення. Волосся, нігті, шкіра - їх клітини живуть надзвичайно мало, а отже потребують швидкого оновлення. Саме тому низький метаболізм, є причиною випадіння волосся, поганого стану нігтів і повільного загоєння ран.

Факт: Метаболізм сповільнюється з віком. З віком люди починають втрачати м’язову масу, саме це є причиною зниження швидкості обміну речовин. Навіть помірна кількість фізичних вправ забезпечує збереження м'язової маси, а отже нормального рівня метаболізму», – йдеться в анонсі до відео.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter