• банер чікос

«Вакцина з’явиться не раніше наступного року»: відомий лікар з Волині про коронавірус. ВІДЕО

17 Квітня 2020

Один з найвідоміших лікарів країни, хірург Ростислав Валіхновський відповів на найпоширеніші питання про коронавірус та вакцинацію. Також волинянин розповів про плазмідну вакцину проти COVID-19 і зазначив, що в масовому виробництві вона з’явиться не раніше наступного року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВІДОМИЙ ЛІКАР З ВОЛИНІ РОЗКАЗАВ, ЯК ЗАХИСТИТИСЯ ВІД КОРОНАВІРУСУ. ВІДЕО

Про це він повідомив на своїй ютуб-сторінці.

«Коронавірус і Вакцинація!

Наразі у світі не існує специфічного лікування проти COVID-19. Складність полягає і в тому, що вірус SARS-CoV-2, який викликає COVID-19 є новим для організму людини, а отже до нього немає специфічного імунітету, який би захищав від реінфікування.

Таким чином, тільки вакцинація дозволить повернутися до способу життя, що існував до пандемії Covid-19. Над її розробкою зараз працюють понад 30 світових компаній. Розробка вакцини є справжнім викликом.

Мутації: вакцина проти вірусу, який циркулював у повітрі в лютому, може бути не ефективна для вірусу, який циркулюватиме в повітрі в липні.

У світі вже зараз можуть існувати декілька різних видів коронавірусу, які викликають COVID-19.

Аналізи деяких людей, які вже перехворіли Covid-19, показують про можливість реінфікування (майже 100 пацієнтів у Південній Кореї). Це може означати: вірус залишається активним у крові навіть після одужання; специфічний імунітет до коронавірусу може не формуватися.

Перші випробування вакцини розпочалися ще в березні. Зважаючи на загрозу мутацій найбільш перспективною для використання є плазмідна (ДНК) вакцина:

Препарат містить штучну ДНК з частиною генетичного коду вірусу.

Після ін'єкції клітини починають виробляти нешкідливі копії вірусу.

Це призводить до активації імунної системи людини і вона починає виробляти антитіла.

Тобто імунну систему знайомлять із тим, як виглядає ворожий агент (вірус), а отже коли в організм потрапляє реальний вірус, імунна система одразу на нього реагує і знищує.

У масовому виробництві вакцина з’явиться не раніше наступного року. Це означає, що навіть попри можливе ослаблення карантинних заходів, до повноцінного життя, ми зможемо повернутися лише після початку масової вакцинації. До цього слід чітко дотримуватися всіх правил профілактики», – йдеться в анонсі до відео.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter