Відома луцька телеведуча переїжджає до Харкова

26 Листопада 2020

Відома луцька телеведуча Галина Падалко повідомила про кардинальні зміни у своєму житті. Відтепер популярна лучанка житиме у Харкові.

Про це вона написала у своєму інстаграмі.

«Хай гайз, напевне, ви до цього часу знаєте про моє рішення. Так, я відмовляюсь від мандату і нарешті з чистою душею та виконаним обов’язком переїжджаю до Харкова.

Днями мені сталось 25 і я дозволяю собі феєрично закінчити одну кар’єру і розпочати іншу.

Я 5 років вела найпопулярніше політичне телешоу на Волині, привозила лучанам для паблік токів найкрутіших людей України, була обличчям кількох брендів, та врешті, лучани обрали мене депутатом. Це максимум, про який може мріяти людина з моїм шляхом.

Ходити в маленьких "штанцях", з яких виріс, то - не мій стиль. Я таки люблю речі "оверсайз".

Так, можна далі безкінечно займатись самолюбуванням і вцепитись у свою впізнаваність, крутізну і досягнення у Луцьку так і не дізнавшись, як це бути крутою ще десь, на інших широтах. А можна кинути виклик, аби піти ще вище.

В Луцьку я майже 7 років пропрацювала, як-то кажуть тут у Харкові, "на благо горада і всєх харьковчан", тож тепер дозвольте відкланятись.

Скажу чесно, останні 2 роки були дуже активними. Я поєднувала життя у 2, чи ба більше, 3 містах. І це було нелегко. Ще важче було весь час намагатись вникнути у місцевий контекст після тих вимірів, у яких я перебувала перед тим.

Тож сидіти 1 маленькою дупою на 2 великих стільцях таки добряче намуляло мені за цей час. Рішення про переїзд у Харків було прийняте уже давно і однозначно.

Чому ж я не закінчила це все раніше? - резонно спитаєте ви.

1. Все-таки мої внутрішні механізми і лінивець у мені не хотіли сприймати реальність і я до останнього марно накручувала себе, що можна буде поєднувати це все і далі.
Ні, не можна. Бо -
А). Великий об‘єм роботи.
Б). Дорога у 1000 км вже захарила.
В). Я вже у інших процесах.

2. Я - послідовна і системна людина, яка не могла кинути справу та команду на півдорозі. Хто зі мною працював, знає, що я таки командний гравець, різко орієнтований на результат.

Я дуже рада, що ми гарно зробили вибори.

Все, пішла пекти качку і писати дісєр)
В мене ж реально цікава тема, але про це - пізніше.
А зараз - щастя-здоров‘я!

Тепер "любимий горад может спать спакойна"», – написала ведуча.

3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter