«Відображення моїх почуттів до Лери»: чоловік луцької блогерки присвятив їй пісню. ВІДЕО

21 Вересня 2023

Нещодавно у доньки ексдепутата Луцької міської ради, бізнесмена Олега Чернецького, блогерки Валерії Чернецької та фіналіста шоу «Холостячка-2» Романа Свечкоренка відбулося весілля.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДОНЬКА ЛУЦЬКОГО ЕКСДЕПУТАТА ПОКАЗАЛА ФОТО ЗІ СВОГО ВЕСІЛЛЯ ЗА ПОНАД МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ. ФОТО

На святкуванні наречений заспівав пісню, яку присвятив своїй коханій. Після численних прохань підписників він опублікував трек на своєму каналі в ютубі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДОНЬКА ЛУЦЬКОГО ЕКСДЕПУТАТА ПОДАРУВАЛА КОХАНОМУ ПЕРЕСАДКУ ВОЛОССЯ. ФОТО

«У мене була давня мрія подарувати своїй дружині пісню. За два місяці до весілля я домовився з хлопцями з гурту MOLODI, щоб вони допомогли мені в її створенні. В цій пісні — моя душа. Це не просто набір слів, які римуються. Це — відображення моїх почуттів до Лери. Головна ідея треку "паперові" актуальна для кожної романтичної пари і полягає у словах "Я буду поруч з тобою, так само як ти, навіть якщо це все буде не назавжди". Ми як люди дані одне одному на певний час. Хтось у стосунках перебуває рік, хтось — два, 10 або 20. Я не знаю, скільки ми будемо разом із Лерою. Це мій другий шлюб. Я б дуже хотів, щоб він був довготривалими, і буду все для цього робити. Але розумію, що, на жаль, якою б сильною не була любов, стосунки можуть закінчитись, бо життя непередбачуване. Якщо тримати цю думку в голові, то починаєш цінувати кожну хвилину поруч із коханою людиною ще більше. І тільки так можна бути щасливим у стосунках», – йдеться в анонсі до кліпу.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter