В гостях у луцького священника говорили про сім’ю, віру і насилля. ВІДЕО

19 Липня 2020

Луцький священник Валентин Марчук та його дружина, матінка Олена презентували пілотний проєкт «В гостях у батюшки» на сторінці у фейсбуці.

Цього разу в прямому ефірі поговорити про сімейні цінності та насилля в сім‘ї. Зокрема, матінка назвала лжевченням популярні думки про те, що праведна християнка має постійно все пробачати чоловікові і терпіти його знущання. А отець Валентин зазначив, що насилля відбувається не лише з боку чоловіка до жінки, але й навпаки.

Ефір тривав більше години та зібрав майже 14 тисяч переглядів. Була також можливість ставити запитання та отримувати поради від відомого подружжя. Священник пообіцяв згодом долучати до таких ефірів експертів із різних питань, а поки планують опиратися на досвід своєї сім’ї.

«Запрошую всіх до себе в гості, звичайно, враховуючи карантинні обмеження, віртуально. Багато підписників і друзів щодня задають схожі по змісту питання. В умовах карантину, так як люди не звикли до обмежень, часто виникають особисті психологічні проблеми, поспілкуємося з бажаючими. Пишіть під відео питання і пропозиції. До зустрічі.

P.S. Протягом останніх років мріяв саме про такий формат з телеканалами "Аверс" та "Волинь Нова", місцевими радіостанціями. Але нині в умовах карантину народжується просвітницький проєкт в домашніх умовах», – зазначив отець Валентин.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter