У волинському виші відкрили коворкінг-центр. ФОТО

02 Листопада 2018

У Луцькому НТУ відбулося відкриття нового простору під назвою «Politech coworkingcenter».

Коворкінг знаходиться у читальному залі головного корпусу університету за адресою вул. Львівська 75.

Для відкриття простору 30 жовтня організували «Game Parad» – парад ігор, де люди могли вільно прийти та пограти в настільні ігри: «Dixit», «Вибухові кошенята», «Нечто», «Нуар», «Монополія» та інші. За перемоги у цих іграх учасники заходу могли виграти подарункові сертифікати від спонсора події «Сулі Гулі».

«Ми захотіли зробити із нашого читального залу в головному корпусі щось цікавіше та інтерактивніше. Хочемо, аби сюди приходили студенти та викладачі. Тут можна і відпочити, і попрацювати, і організувати різного роду заходи. Ми організували захід «Game Parad», щоб привернути увагу студентів до неформального простору – вони самі можуть створити собі власну відпочинкову атмосферу», – ділиться своїми думками одна із менеджерів проекту Уляна Кашепа.


Окрім того, на відкритті коворкінгу пригощали печивом від «Теремно», чаєм та хорошим настроєм. Учасники події залишились дуже задоволені як самими іграми, які радо надав ГО «Молодіжний центр Волині».

Тепер будь-який охочий може прийти до «Politech coworking center» та підготуватися там до занять або просто провести затишно час.

Слідкувати за подіями коворкінг-центру можна на його Facebook-сторінці.

Проект реалізується за підтримки програми «Активні Громадяни» від Британської Ради в Україні, Луцького НТУ, Студентської ради Луцького НТУ та ГО «Молодіжна платформа».

2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter