• банер чікос

«У цьому МАУівському літаку могли б бути і ми», – луцька ведуча Галина Падалко

08 Січня 2020

Луцька ведуча Галина Падалко зі своїми нареченим також збиралася летіти в Іран. Роздумами про те, що вона могла опинитися на борту горезвісного літака, що розбився під Тегераном, дівчина поділилася на своїй фейсбук-сторінці.

«У цьому МАУівському літаку могли б бути і ми сьогодні...

Цей новий рік ми планували з Дмитром Чумаченком зустріти у Ірані, по дорозі відвідавши Азербайджан. Я давно мрію про подорож до Ірану. Древня Персія та межиріччя, зародження писемності за 3 тисячоліття до нашого віку... Це все мене манить ще з шкільких підручників історії.

Ми вже придивилялись рейси, шукали шляхи бронювання житла там (адже там не працює Booking), я знайомилась з особливостями життя та звичаями людей там і у думках уже приміряла персидський килим, куплений нам з Д.І. додому. Але невдовзі за вечерею цю ідею ми озвучили Тарасу Джамалову, і він аргументовано завпевненив нас поки відмовитись від цієї задумки, допоки не будуть фундаментально вирішені питання з американськими візами.

І ми залишили цей маршрут на потім... Ми обрали тривіальний Єгипет, спланувавши не дуже тривіальні тріпи.

Сьогодні зранку я дізналась про катастрофу... Я була шокована і спантеличена. Особливо спустошувала думка про те, що ми теж могли би бути у цьому трагічному списку зі 180-ти людей, яки загинули на борту... І те, що це ймовірне загострення і без того крихкої у світлі останніх подій ситуації в Ірані... Ми, вочевидь, на порозі нового витка затяжної і кровопроливної війни.

Цінуйте кожну швидку мить у цьому житті... Кожну мить, проведену з близькими чи на самоті, з однодумцями чи ворогами, з знайомими чи незнайомцями. І використовуйте кожну хвилину для того, щоб бути корисним комусь, щоб люди, які поруч з вами чи далеко, ставали щасливішими, отримували мотивацію, натхнення і віру, щоб їх життя ставало хоча б трішечки кращим. Щоб було за щось відзвітувати СОБІ перед такими моментами. А то хто зна, коли він застане саме тебе...

Найщиріші співчуття тим, хто втратив найдорожче у цьому рейсі... Але ці співчуття вже до лампочки, коли сталося це...» – написала ведуча.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МОЛОДА ВОЛИНЯНКА ЗАГИНУЛА НА БОРТУ ЛІТКАКА, ЩО ВПАВ В ІРАНІ. СОЦМЕРЕЖІ

4

Читати ще

Коментарі

Аліна

Боже, який жах

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter