У сім'ї луцьких активістів поповнення. ФОТО

18 Грудня 2019

Родина луцького активіста Олексія Кушнєра та акторки Ольги Валянік поповнилася кількома кілограмами щастя. Про це на своїй фейсбук-сторінці написав щасливий Олексій.

Подружжя взяло до себе собаку з КП «Ласка». Трирічна дівчинка Ніка – не перша собака в сім'ї: Оля та Олексій виховують також чорного лабрадора.

«У нас поповнення.

Після прочитання цих слів у моєї мами задрижать руки, і вона потягнеться до телефону, щоб повідомити бабусю, що вона вкотре стане прабабабусею.

А от і ніт! Це знову собака. Ми з Олею Валянік вирішили, що нам мало 42 кг щастя і треба добирати... Ні, ми не шукали собаку у розплідниках, ми взяли її у комунальному підприємстві «Ласка». Тварини, що туди потрапляють, не гірші за чистокровних, вони так само будуть любити вас...

Скоро зима і собакам КП буде ще сутужніше, ми не можемо допомогти усім, але одна малиха від учора стала частинкою нашої родини. Ще трішки і розпочнуться святкові дні, даруйте тепло і не забувайте про тих, кому ви можете допомогти...

P.S.: Ви можете допогти КП і харчами, ми закинули мішок собачого корму, приєднуйтесь! І нехай прибуде з вами світло...», – написав щасливий власник собаки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДЕНЬ МИЛОСЕРДЯ НА ВОЛИНІ: ДОБРІ СПРАВИ, ЯКІ ВИ МОЖЕТЕ ЗРОБИТИ

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter