У Луцьку вперше відбувся всеукраїнський фестиваль арт-терапії

06 Жовтня 2018

Текст: Катерина КОБЕРНЮК
Фото: Оксана ФЕДОРУК

У Луцьку відбувся масштабний фестиваль арт-терапії «АРТ-ПРАКТІК».

Захід, головним організатором якого стала відома луцька художниця Тетяна Мялковська та її арт-студія «П'ятерня», відбувся 5 жовтня у СНУ імені Лесі Українки.

Тренери з різних куточків України пропонували учасникам взяти участь в різноманітних майстер-класах – МАК (робота з метафоричними асоціативними картами), терапія залежності, арт-коучинг, сімейна арт-терапія, ігри, ізотерапія, психосоматика, рухова терапія, мовна креативність. Перед захоплюючим дійством усі охочі могли залишити яскравий відбиток своєї долоні на полотні, придбати літературу з теми та зробити фото у тематичних фотозонах.Фестиваль розпочався представленням тренерів та мотиваційним тренінгом психолога, сертифікованого арт-терапевта та бізнес-тренера Олени Тараріної «Сімейний інтелект: як будувати відносини зі своїми близькими».

«Все, що ми думаємо, кажемо, робимо пливає на нас. Що посієш – те й пожнеш. Ми робимо маленьке – повертається велике», – запевняє Олена.

В аудиторії провели зворушливий експеримент з мамою та сином, результат якого змусив очі усіх присутніх блищати від сліз.

«Батьківська і дитяча любов – це така цукерка, якою неможливо наїстися» – такого висновку дійшла аудиторія.


Після рішучого старту учасники продовжили поповнювати свої знання з тем, які найбільше їм припали до душі: «Від сили роду до сили партнерства» Тетяни Бондарчук, «Терапія залежних відносин» Олега Василенко, «Як написати книгу і що з нею робити далі» Тетяни Курганська, «Легенди та міфи сучасних батьків» Світлани Марчек, «Як навчитися не відкладати життя на потім»: від прокрастинації до самореалізці» Ліни Бесчастної, гра-тренінг «Матриця оратора» Олени Жаворонкової, «Мова лінії. Невербальні комунікації» Тетяни Мялковської, «Заздрість: помічник чи ворог на шляху до мети?» Тетяни Курганської, «Черв'ячок сумнівів: друг чи перешкода?» Марини Листопадської, «Моя сім'я - моя муза» Ліни Бесчастної, «Психосоматика серця» Любові Мазур, «Мій ІКІГАЙ» Тетяни Бондарчук.Після двох лінійок майстер-класів організатори провели розіграш великої кількості корисних подарунків серед учасників.
«Станьте неправими, але щасливими. Не можна бути правим і щасливим одночасно. Коли ви щасливі, то факт, чи ви праві немає значення», – таку думку виголосила Олена Тараріна під час другого загального тренінгу «Духовний інтелект: як знайти Шлях і дотримуватися його».Друга половина майстер-класів була представлена такими темами – «Мої емоції: друг чи ворог» Лесі Дацюк, «Я і моя унікальність» Наталії Цвєтаєвої, «Дім, і все, що в ньому» Ольги Пошуруєвої, «Подивися своїм страхам в обличчя!» Оксани Харченко, «Арт-терапія в роботі з підлітками: Вихід завжди є!» Оксани Сіренко, гра «Компас» Ірини Новохатської, «Новий сценарій життя» Оксани Гнатюк, «Сторітелінг в арт-щоденнику: історії, які терапевтують» Ольги Созонік, «Настрій на щастя» Катерини Магнети, «СамоМОТИВАЦІЯ на самоПРЕЗЕНТАЦІЮ» Олени Жаворонкової, «Управління самоцінністю» Тетяни Трушевської, «Стрес?! Значить ти жива людина» Олени Звєрєвої.
Після прослухання усіх тренінгів учасники отримали сертифікати.***
Передрук без згоди «Таблоїда Волині» заборонений

4

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter