У Луцьку відкрили новий покерний клуб. ФОТО

02 Квітня 2019

У Луцьку, на вулиці Стрілецькій, відкрили клуб спортивного покеру «FreeZeout Poker Club».

«Ми існуємо всього пару днів, але у нас вже є постійні гравці, переважно друзі та знайомі», розповів засновник закладу Сергій Панасюк, який сам грає в покер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЧУТКИ ТИЖНЯ: СТРИПКЛУБ, ПОКЕРНИЙ КЛУБ ТА АТАКА ВОШЕЙ У ЛУЦЬКУ

«Наш заклад підпорядковується Федерації спортивного покеру, яка дає дозволи на відкриття нових клубів та їхньої участі у турнірах-мільйонниках. Найближчий такий турнір відбудеться в Києві 13 квітня, тож сьогодні, завтра та післязавтра ми проводимо відбіркові турніри, щоб відправити наших гравців до Києва», каже Сергій.

Також чоловік розповідає, що до клуб приходять як досвідчені гравці, так і ті, хто тільки збирається опанувати цю гру: «У нас є школа, де молоді люди вчяться грати. Вона працює кожен день. Хтось просто вчиться для себе, деякі ж хочуть стати інструкторами».

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

6

Коментарі

Павло

Є контакти? Точна адреса?

до Павла

вул. Стрілецька, 4 і є сайт у них https://freezeout-poker.club

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter