У Луцьку відкрили новий молодіжний центр. ФОТО

16 Червня 2019

Текст і фото: Анна ПАНЧЕНКО

Відгриміла запальна вечірка-знайомство в честь відкриття нового міського молодіжного центру. Захід стартував у суботу, 15 червня, о 17:00.

Організатором заходу став департамент сім’ї, молоді та спорту Луцька у партнерстві з ГО "Львівська освітня фундація" та з залученням волонтерів з 14 областей України. Ідея належить всеукраїнському волонтерському табору «Будуємо Україну разом». Кураторкою нового молодіжного центру стала Ірина Полєтуха.«Мета нашого молодіжного центру – об’єднувати людей, створити варіанти комунікації між молоддю. Ми хочемо надати середовище для розвитку студентів, школярів та для людей, які закінчили навчання і не знають куди йти далі. У нас є ідея – створити культурно-освітній осередок для тих, хто бажає змін»,– запевнив 22-річний член волонтерського табору Дмитро Байда.

Нині в будівлі, де буде облаштовано центр, триває ремонт. Та, як запевняють організатори, мотивована молодь вже рветься творити подвиги. Адже за два тижні Всеукраїнського волонтерського табору майже 30 волонтерів облаштували територію центру.
Організатори вручили подяки особливим та відповідальним партнерам: команді «Lutsk Night Cinema», луцькому осередку ВМГО «Free Lutsk», молодіжному центру Волині, анімаційній студії «Імаго», молодіжному комітету «U-Report» та особливу подяку вручили Юрію Євтушку, людині, яка стояла на чолі організаційних питань табору.

Осередок Українського Волонтерського Сервісу Луцька, який нещодавно згрупувався, готовий власними руками розбудовувати та наповнювати простір різними програмними новинками та теплом.

На вечірці грала запальна музика, молодь пила прохолодний лимонад та смакувала грильовані сосиски та овочі, а надзвичайно приємна атмосфера спокушала всіх на запальні танці.

«Таблоїд Волині» вітає з відкриттям і бажає завжди берегти любов та відданість справі свого життя.


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

6

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter