У Луцьку побратими загиблого бійця зустріли його дружину й новонародженого сина під час виписки. ФОТО

05 Червня 2024

У Волинському перинатальному центрі вчора, 4 червня, виписали дружину загиблого волинського воїна Володимира Степашука Ольгу разом із новонародженим сином.

Привітати їх приїхали побратими полеглого воїна, рідні та друзі родини, пише Суспільне.

«Мій чоловік не знав, що в нього буде другий хлопчик, на жаль. Він був у відпустці із 30-го серпня по 5-те вересня, а загинув 13 вересня 2023 року. Він не знав... Він хотів другого сина: як хотів, так і сталось», — зазначила волинянка.

Хлопчик народився з вагою 3 490 грамів та висотою 54 сантиметри. Малюк з'явився на світ 29 травня і разом із мамою декілька днів провів у лікарні, сказала завідувачка відділення неонатології обласного перинатального центру Тетяна Кощій.


Спогади про полеглого поліцейського з Волині Володимира Степашука

Волинянка Ольга Степашук розповіла, що її чоловік пішов на війну у лютому 2023 року. До того служив у Маневицькому відділку поліції.

«Мав посаду керівника сектору дізнання у званні капітана. Посмертно присвоєно звання майора. Він став інспектором полку "Сафарі", яка входить в об'єднану штурмову бригаду "Лють», — зазначила жінка.

На новонародженого братика вдома чекає старший син Олег, якому 8 років. Під час других пологів, сказала Ольга Степашук, з нею була сестра загиблого чоловіка Анна.

«Я була дуже близька зі своїм братом і коли я дізналась про вагітність Олі, я не могла бути осторонь. Він був світла людина дуже! Щирий, відкритий, позитивний. В нього абсолютно не було ніяких проблем, він всім завжди допомагав», — розповіла сестра загиблого воїна.

Володимир Степашук готував себе до служби поліції ще зі шкільних років, розповіла матір воїна Марія Степашук. Зі слів жінки, син був хорошим другом, класним татом, люблячим чоловіком і сином.

«Він був неперевершений. Якщо він сказав: "Мама, я повинен там бути, якщо не я, тоді хто піде. Якщо я не піду, вони прийдуть сюди, а я не хочу, щоб вони сюди прийшли". Мій син був дуже порядний, був людиною слова», — розповіла волинянка.


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter