У луцькій бізнес-академії стартувало навчання для власників та керівників бізнесів. ФОТО

16 Вересня 2018

У Бізнес-академії PMBA напередодні її 10-річного ювілею стартувало навчання нової групи за програмою General MBA.

Упродовж наступних 16 місяців вже п`ятнадцята група керівників буде осягати практичні знання для розуміння бізнесу в умовах високої конкуренції, пише Бізнес.Район.

Програма General МВА складається із восьми модулів, різних за об’ємом та наповненням. Цьогоріч здобувати нові знання для розуміння бізнесу та розвитку своєї справи зібралося 20 менеджерів та власників бізнесів із Рівненської, Львівської та Волинської областей.

Привітати студентів із початком навчання завітали топ-менеджери компанії VolWest Group, які колись теж були студентами бізнес-академії.

Доктор економічних наук, Голова Ради директорів VolWest Group, президент і засновник Бізнес-академії практичного менеджменту РМВА Віктор Корсак побажав присутнім ніколи не зупинятися на досягнутому.

«Я хочу, щоб після закінчення школи ви мали розуміння менеджерського циклу. Хочу побажати вам бути в потоці – це такий стан між недозавантаженістю і перевантаженістю. Це той стан, коли ти щось робиш і розумієш, що тебе «пре». Ми будемо вчити, як бути в потоці. Не все буде просто, адже щоб бути в потоці, потрібно ставити великі цілі. Раджу ніколи не зупинятися, адже шлях до успіху ніколи не буває рівним, тому потрібно розуміти, що будуть провали, і в ці моменти головне – не зупинятися, а зібратися і рухатися далі – тоді буде результат», – побажав Віктор Корсак.

Фінансовий директор VolWest Group Дмитро Гаврилов порадив учасникам програми постійно змушувати себе виходити із зони комфорту, адже саме тоді, коли ми виходимо із зони комфорту, ми досягаємо поставлених цілей.

«Наш мозок постійно хоче запхати нас у зону комфорту, де нам добре, але в такому випадку ми перестаємо розвиватися. Тому не давайте своєму мозку спати, завжди рухайтеся вперед, вивчайте щось нове. Думаю, що бізнес-академія вам у цьому допоможе», – побажав Дмитро Гаврилов.

За доброю традицією директорка бізнес-академії РМВА Тетяна Репницька, щоб налаштувати усіх на позитивне та продуктивне навчання, подарувала всім присутнім апельсини.

«З 2009 року ми кожен набір вітаємо такими яскравими апельсинами. Чому апельсин? Тому що помаранчевий – це наш корпоративний колір, а ще апельсин – символ родючості та продуктивності. Я вам бажаю продуктивного навчання, щоб кожен з вас взяв те, що планував, і практичні інструменти ви могли використати у своїй роботі», – побажала директорка бізнес-академії Тетяна Репницька.

Перший модуль для нової групи розпочався з повного занурення у активну навчальну атмосферу завдяки курсу «Особиста ефективність. Тайм-менеджмент» від успішного топ-менеджера, діючого бізнес-тренера РМВА Олега Рабочаускаса.

Під час модулю учасників навчили планувати та оптимально використовувати свій час. Упродовж цього дня менеджерам розповіли про те, що для раціонального використання свого часу фахівцю необхідно, перш за все, чітко усвідомити свої основні функції, цілі, завдання та бюджет часу.

Попереду у студентів ще 16 захоплюючих та цікавих місяців навчання, захист випускних проектівта нові підкорені вершини та досягнуті цілі.
2

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter