У комп’ютерній академії «ШАГ» у Луцьку – випускний. ФОТО

02 Лютого 2020

Мотиваційні виступи наставників, солодкий торт, сік та дипломи. На перший погляд скромний «випускний вечір» студентів комп’ютерної академії «ШАГ» у Луцьку. Тим не менше, за партами на свої дипломи очікували ті люди, які вже сьогодні програмують наше майбутнє.

Випускників напрямку «Професійна освіта» було небагато. 13 студентів – людей абсолютно різного віку, різних зацікавлень і з різним досвідом два з половиною роки поспіль двічі на тиждень вивчали одні з найактуальніших предметів сьогодні. Комп’ютерний дизайн та програмування – ті галузі, які визначають найперспективнішими на ринку праці.

Вже сьогодні, каже завуч Олена Римчук, випускники академії працюють над замовленнями. Серед них – розробка сайтів, ігор, дизайн веб-сторінок і логотипів, створення бренд буків та інше. Все це студенти комп’ютерної академії могли робити після півтора року навчання.

Не менш захопливими є успіхи молодших випускників. Учні Малої Комп’ютерної Академії займалися 5 років. Вони вивчали програмування, роботу у фото та відео редакторах, графічний дизайн, 3D-моделювання та інше.

«Ми вивчали дуже багато всього. Але найбільше мені подобається програмування. Це один із найамбітніших напрямків, адже завжди можна написати програму, яка допомагатиме щось робити. Найкращим варіантом для мене було би в майбутньому покращувати штучний інтелект, тому що він може сам навчатися і завжди допомагає людям. Цей напрямок може змінити все у нашому житті», – впевнено каже Едуард Барановський, який цього року став найкращим учнем академії, і отримав спеціальну знижку на здобуття професійної освіти тут.

Мама хлопця Анна В’язло пишається сином. Жінка каже, що жодного разу не пошкодувала про те, що її син вчився тут.

«Ми дуже тішилися, що в Луцьку з’явилася така можливість для навчання дітей. Моя дитина завжди мала схильність до точних наук, і ми ні хвилини не вагалися, чи йти сюди на навчання. За цим перспектива і майбутнє.

Тим більше ще з раннього дитинства мій син поставив собі ціль працювати в NASA, і ось ми повільно, крок за кроком до неї йдемо».

Разом з Едуардом випускниками Малої академії 1 лютого стали ще 19 лучан. Минулого року МКа випустила у світ 35 початківців, які зробили перші кроки у напрямку освоєння комп’ютерних технологій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПРО ЩО ГОВОРЯТЬ «АЙТІШНИКИ»: РЕПОРТАЖ ІЗ ІТ-КОНФЕРЕНЦІЇ У ЛУЦЬКУ

























6
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter