«Це – маразм»: луцького режисера не пропустили у магазин без маски. ВІДЕО

27 Березня 2020

Режисер Олександр Стеренчук оприлюднив відео, на якому зазнімкував охоронця, який не впускав його в приміщення магазину відомої мережі. Як пише лучанин, головною причиною таких дій стало внутрішнє розпорядження – Олександра не пропускали, бо той не мав медичної маски.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КОЗАК, БАЙКЕР І ДЕМОНИ: ЛУЦЬКИЙ ГУРТ ВИПУСТИВ НОВИЙ ВІДЕОКЛІП

Про це він повідомив на своїй інстаграм-сторінці.

«Я прошу максимального репосту цього відео. Адже те що робить зараз мережа "Сільпо" (один з улюблених моїх магазинів до речі) – це маразм, який непідкріплений ані юридично, ані медично. Мене не пускали без маски через внутрішнє їхнє особисте розпорядження. Не є секретом, що з масками – дефіцит, та їх немає.в аптеках. Чому б в "Сільпо" на вході не видавати маски!? Якщо це їм так принципово. Зрештою, в магазин я зайшов без маски, бо маска має рекомендаційний характер в громадських місцях, окрім шпиталів. До того, охорона не знає, що зараз в країні надзвичайна ситуація, а не надзвичайний стан. Прошу вплинути також Луцьку міську раду на цей інцидент. Я за двома руками за різні заходи безпеки, але якщо воно взяті не з голови, а з медичних установ», – обурився режисер.

Довідково:

«Медична маска не захищає людину від коронавірусу, але вона може захистити оточуючих, якщо ця людина є носієм вірусу», – заявив на брифінгу заступник глави МОЗ, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, відповідаючи на прохання «поставити крапку» у питанні масок.

Джерело: «Громадське Телебачення»

2

Читати ще

Коментарі

Отакої

Треба в шию гнати таких репортерів які шляються без діла та створюють прециденти...було сказано ; на вулицю без масок не виходити.Не можешь придбати -сиди дома.

Vbrjkf

І серед режисерів бувають ідіоти, які самі ризикують і наражають на небезпеку інших. У Європі накладають штрафи на подібні дії громадян. А у нас бидловатість аж пре, бо він режисер.

Сценарист

Режисер

Петро

це є незаконно тому що МОЗ саме попереджає що маски мають носити хворі люди...а охоронник має слідкувати за кількістю покупців в залі...

Володимир

Режисер хоч і творча людина, але недоумок!

Анна

Наскільки хамовитою може бути" людина що має відношення до фізіології", це не якась забаганка, невже так важко одягнути маску? Так вона стовідсотково не захищає від вірусу, але знижує рівень інфікування, що власне і доведено китайськими лікарями. А це просто конфлікт із нічого. Жаль що таких горе- розумників багато і умнічати можуть тільки до охоронника.... В інших місцях вони мовчать.

Ніна

Не режисер, а в,їдлива, противна людина. Давайте берегти один одного, а те, що назвало себе режисером, хай ліку голову .

Олександр

Для тих хто згадує Європу- Там маски в магазинах роздають безплатно!

Ау

Де в луцьку придбати маску?.....

Лучанин

В Європі тако ж масок невистачає, а на рахунок режисера, то скажу що карантин вже доволі довго, маску за місяць часу можна дістати.

quentin tarantino

Мій колега абсолбтно поавий! Адже маска носить рекомендаційний характер. Ані на сайті ВООЗ ані МОЗ немає про обов'язклвість її носіння в громадських місцях. Немає і спецрозпоряджееь чи підзаконних актів. Тому хто видумує собі правила ганяє понти і незаконно обмежує пересування лбдец. А ще нагнітає паніку. Маска від вірусу не захищає. Захищає респіратор який ізолює органи дихання і очі, а повітря подається з окремого кисневого балону. Не сійте паніки там де її немає. Сіяти паніку - це злочин. А людина поавильно все зробила. Якби це була оьовязкова вимога то всі мазазини ходили б у масках в противному випадку за це штрафували. Отже це неоьовязковість а рекомендація. Читайте тлумачний словник там є визначення иерміну "рекомендація". Не панікуйте. А в сільпо не ходіть,є маса інших адекватних магазинів.

Петро

Сашик, "безплатно" тільки сир в мишоловці. Засоби індивідуального захисту справа індивідуальна, але до тієї пори поки не торкається інших.
Не хочеш носити - самоізолюйся. (хочеш маску "на халяву" - в Європу, в Італію чи Іспанію. Ще й мішок замість труни отримаєш

Мандзюк Алла

Сільпо на прочут правильно робить що не допускає гостей без масок в свої відділи. Навіть зважаючи на те що Мужчина посилався на рекомендаційні дії стосовно боротьби з поширенням Коронавірусу, Сільпо робить правильно. Компанія дослухалася рекомендацій МОЗ України та ОДА Волинської обл. робить все для того щоб захистити своїх Гостей та Працівників від цієї напасті. І я гадаю що Всі Ви знайомі з таким поняттям як Корпоративні правила які і діють в окремій мережі чи підприємстві. Нехай спробує зайти без перепустки, ну скажемо на ЗАО Росава... Гадаю роз'яснення не потрібні.

Олександр

<p>Соромно, що такі&nbsp;&quot;режисери&quot; не розуміють елементарних правил карантину. Не подобається тобі маска купи респіратор, окуляри не наражай інших на небезпеку або сиди вдома</p>

Лучанка

Якби ви ще у всьому іншому так слухали медиків... маску купити можна. Інтернет кипить вже оголошеннями , в крайньому випадку можна пошити самому, тому брєд ... І дійсно маску носити треба, не через вимоги навіть, а з поваги до оточуючих. Можливо Ви носій і самі цього не знаєте... маска в такому випадку хоч не на 100% , але підстрахує людей, що поруч.

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter